Miten voin olla niin tyhmä?!?!

Miten joku menestynyt ihminen voisi kiinnostua mt-potilaasta. 😭😭😭
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tekis mieli hypätä junan eteen.

Äänestä

No ei se kannata junan eteen loikkia, siinä vaan sattuu pirusti.
Toiset kiinnostuvat ongelmista huolimatta ja toisille ne ovat punainen vaate. Sille ei voi mitään, kaikki saavat valita vapaasti siinä mielessä.

Äänestä

Ei se menestys liity mitenkään ihmisen tunteisiin. Miljonäärikin voi olla onneton ja kaivata hänelle saavuttamatonta ihmistä.

Äänestä

No ei mitenkään täällä on toinenkin🤣

Äänestä

Kun kasvat aikuiseksi. Huomaat että ne ole sen kummempia kuin muutkaan ihmiset. Ihan yhtä ongelmaisia kuin muutkin.

Äänestä

Ainoastaan ajatuksesi on tyhmääkin tyhmempää. Koska kuka vaan saattaa ihastua mt-potilaaseen. Asioiden yhteensovittamisella ei ole mitään merkitystä.

Äänestä

sanotaan, että, maailman järjettömistä asioista,

joihin, menee, joka vuosi, tolkuttomasti ja käsittämättömästi rahaa,

joka, vuosi,

niin, paljon, rahaa, että, edes, 99% ihmisistä ei edes tajua, sitä,

kun, se, menee ohitse,

ja, menee, uudelle, asiolle,


jo,

5-10 vuodessa,

tai, JOPA,

2-4 vuodessa,


niin, sillä rahoilla,

toivotan, murto, osan, hiukkasella,


unelmien, elämää,

missä ikuinen, elämä haaveissani, näissä ja unelmissani näissä todellinen, olisi,


ja, unelmien, elämä,

missä, raha, on, vain, "rahaa",


ja, sitä teillä, kaikilla, tulee, ikuisesti riittämään,


unelmien, herkku, ruokaan, joka, ikinen, vuosi,

unelmien, asuntoihin joka, ikinen, vuosi,

unelmien, elämään, paratiisin, Itsensä joka, ikinen, vuosi,



sen, takaan, ja, vannon, kaikilla, rahoilla, joita, joka, Ikinen, keksintöni tuottaa,



mittaamattomia, ja, käsittämättömiä määriä,


jo, sanotaan, 1-2 vuodessa,


N

eli, PAKSU PEKKA,


;)

Äänestä

Uskon että monikin, jos oikeasti on fiksu ja nätti, niin lääkkeet tuovat lisäarvoa. Minä en vaan etsi itselleni elämää miehen kautta. Ainakaan lääkkeiden hinnalla. Toisille voi sopia hyvinkin. Itse jättäydyn kohteliaasti sivuun.

Äänestä

Minkälainen ihminen on menestynyt ?

Äänestä

Koitetaan pysyä vahvoina, kyllä joku kiva mies vielä joskus huolii

Äänestä

Oletko hakenut apua sinun mt ongelmiin? mt ongelmat eivät ole vitsi, eikä niiden syyksi laiteta huonoa käytöstä.

Äänestä
  • Tosin on niitäkin mt ongelmia missä ihminen käyttäytyy tahtomattaan tietyllä tavalla. Mutta ihan vain paskamainen käytös ei tarkoita sitä että on mt ongelmia.

    Äänestä

Niin minäkin ajattelin miten noin komea ja menestynyt mies voisi olla minusta kiinnostunut mutta kyllä ne katseet kertoivat että viehätin häntä ainakin ulkoisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten joku menestynyt ihminen voisi kiinnostua mt-potilaasta. 😭😭😭

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu