Putin ei oo laittant estoloit Bidenille eikä muillekaa vihuloille
Kremlin mukaan Putin on avoin neuvotteluratkaisulle Ukrainassa
20
192
Vastaukset
- Anonyymi
Oon aina sanonu et vladis on pelimies!
- Anonyymi
RUNKKARI ON KOKO BUTLER
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17655477l
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Putin on valmis kuuntelemaan Ukrainan antautumista ehdoitta?
- Anonyymi
Siinä mies jolla sydän paikallaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä mies jolla sydän paikallaan.
Rikollinen,mikä pitäisi tavattaessa pistää rautoihin loppu iäksi. On hän sen verran aiheuttanut surua varmaan monelle ihmiselle.
- Anonyymi
Pitäisikö kaupungin kerman järjestää Vladille rauhan illallinen Valtsussa? Meidän veronmaksajien piikkiin luonnollisesti 👌 Illan teemana olisi paitsi rauha, niin myös meidän tankkaajien viisumi asiat. Urheilutalon loppusijoituspaikasta ja kadunvarsi juopottelusta voisi myös keskustella mikäli aikaa jää.
- Anonyymi
Ei kai kaupungin kerma omassa kaupungissa tuollaista järjestä vaan paikan on oltava vähintäänkin Haikon kartano.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai kaupungin kerma omassa kaupungissa tuollaista järjestä vaan paikan on oltava vähintäänkin Haikon kartano.
Haikon kartanossa yön viettäneenä en nostaisi sitä Valtionhotellin tasolle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai kaupungin kerma omassa kaupungissa tuollaista järjestä vaan paikan on oltava vähintäänkin Haikon kartano.
SEVEN GRILLI
- Anonyymi
Pena järjestää kermalle ku kermalle tasokkaat bileet!
- Anonyymi
Putinin otsaa koristaisi somasti nappi.
- Anonyymi
Sodan loppuminen tietää Puten loppua...
- Anonyymi
Ei ennen kuin ovat lähteneet helvettiin Ukrainasta ! no johan noita on toimitettukin sinne kirjaimellisesti n. 100.000 äidin poikaa, ihan vain fasisti nimeltään Putinin puolesta.
- Anonyymi
Mielpitteet otetaakii pois het. Tääl olkii rosmoloitte kavereit.
- Anonyymi
Paskanpuhuja Putleri on ja pahimmasta päästä ! Turakit uskoo viel sen sontahöpinöitä urveloita koko sakki !
- Anonyymi
Ryssään ei kannata luottaa.
- Anonyymi
Ou jee
- Anonyymi
Suomen pitää aloittaa oman ydinasepelotteen suunnitelu välittömästi.
- Anonyymi
Ryssälässä kaik muun on paskoo paitsi kusi !
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859