Katselin kuvaa persujen pirisyyskokouksesta. Kaikki miehiä, kuudenkympin ja kuoleman välistä.
Kyllä siinä viisaus tiivistyy ja tulevaisuuden näkymät ovat monipuolisia.
Sama on tilanne oman kunnan valtuustoryhmässä.
Kyllä siinä viisaus tiivistyy ja tulevaisuuden näkymät ovat monipuolisia.
Sama on tilanne oman kunnan valtuustoryhmässä.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Saattoi olla piriäkin piirikokouksessa, epäilen silti
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17657357q
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Tarkistaisi niiden taustat.yksi on ainakin lääkkeiden väärinkäyttöä,varas ja petos ihminen.katsoo kiellettyä pornoa(tor-verkossa)ym.ulosotossa.on siinä ehdokas.en äänestä jos on tuo taso.
no nythän onkin etevä kyttääjä,mikähän mahtaa olla kengän koko kohde henkilöllä.
koskettele itseäsi käsipyyhkeillä,mutta muista ottaa rinksua.
Samaa sakkia huoltsikoiden kahviloiden tietäjäkööreissä
Juu ja niin on heitä kyttäävätkin, presis samaa kuosia ja tulevia hultsikka kyttääjijä, valitettavasti.
Osui ja upposi !
Äänestän kokoomusta eli Lotta aholaa,kokoomus aikoo leikata ansiosidonnaista ja asumistuesta.sitä kautta työllisyys kasvaa ja valtio säästää ja tienaa verotuloja.ne rahat voimme laittaa Sambian kehitysapuun ja Mikko Kuustosen Afrikan matkoihin.kiasmaan myös .tätä ei laiska ja tyhmä Persu tajua.
Kyllä kannattaa äänestää sellaista ehdokasta jonka puolue on hallitukseen halukas ja kelvollinen. Persut vain teeskentelee haluavansa valtaa, eikä sille löydy riittävästi kumppaneita enemmistöhallitukseen.
Sama vaikutus on viisastella oppositiossa ja kosken nesteellä, eli nolla.
äänestämällä et voi vaikuttaa mihinkää,usko ihan huvikses.
Oliko mukana ketään kansankynttilää, joka ei osannyt maksaa ajallaan "keittiöremonttia"
Sannan pirisyyskokouksessan Kesärannassa oli mukana myös naisolettuja
Isolettuja? Kas kun ei räiskäleitä
*naisoletettuja*
Keskusta nousee vielä.seppo Kääriäisen neuvoilla,vanhan kehäketun tempuilla.ja keskustan salainen ase Paavo Väyrynen on käyttämättä vielä.saa tyhmät Persut kyytiä.pelkkää uhoamista,ei tekoja.
Kyllä se on niin, että Persu on politiikan Mersu!
Väyrynen saa hakata päätään seinään edelleen, kuten tähänkin asti. Perustakoon vaan taas pari uutta perseelleen menevää puoluetta.
Suomi kuuluu Suomalaisille, eikä nehruille, eikä muillekkaan maahan paremman elintason toivossa pyrkiville!
Seuraava pressa on onneksi Haavisto sitten persuhöhkääjät vetävät käden lippaan kun Pekka tulee tarkastaan rivit 🤣😂
Ei ikinä "homppeli-pomppeli" pressaa, johan siitä naurais aidan seipäätkin kautta euroopan. Mika Aaltola on tämän hetken paras vaihtoehto, sekä miehen mittainen mies!
Kikkelis kokkelis Aalola ei ehdolla 😂🤣
Kohta on!
Laineet ne vain liplattaa 🚤