Seikki polttaa askin päivässä

Maksaa takaisin tupakkaveroin 200 000€ velkaa veron maksajille ,mikä jäi omaan taskuun, kunnes tupakki lyö takaisin hoitokuluina. Kallis mies veronmaksajille.
7197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niinkuin persuyrittäjä yleensä...

Äänestä
  • Ei vaan osata. Syytellään sitten muita. Persumeininki.

    Äänestä

Mutta polttaako omia röökejään?

Äänestä

Tosimies polttaa kumia ja tupakkia !
-Heikki-

Äänestä
  • Tosimies ei edes käytä kumia eikä tupakkaa.

    Äänestä

huijari koko sheikki

Äänestä

Poliisi poltti Sheikin
Sheikki Laakso ps. 2019– tieliikenteen sosiaalilainsäädännön rikkominen

Ajeli kuorma autoa ilman asianomaista lupaa, 200 000 € veroja maksamatta .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Maksaa takaisin tupakkaveroin 200 000€ velkaa veron maksajille ,mikä jäi omaan taskuun, kunnes tupakki lyö takaisin hoitokuluina. Kallis mies veronmaksajille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu