Arto Nybergissä sanottiin, että Jouko Ahola olisi pääsemässä johonkin suureen rooliin. Meni vähän oho, että mikä leffa se olisi ??
Jouko Ahola
abcd
112577
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ahola sanoi vain, että rooli olisi aika tärkeä ja mukana on 2 Oscar-voittajaa. Enempää ei voi kertoa.
kun kuvernööri Arnold ei ehdi näyttelemään
Aholasta amerikan preidentti.
Aholan näyttelemisen lahjoista on vaikea sanoa puoleen jos toiseen, mutta Kingdom of Heavenissa hän osasi kuolla tyylikkäästi. Siinä oli mies paikallaan.
voi vittu mikä juntti joe :D
olette ihan onnes kun jouko ahola on päässy munaan ittensä leffas :D on teillä oikein kansan hupia:D:D:d
http://www.imdb.com/title/tt0320661/
Olet piilossa kuin jänis. Löydän sinut.
Sami S
sä kuolet mua ennemmin :D:D
Näitä typeriä etsintäkuulutuksiani vielä löytys näköjää.
Kuolemisesta se totta että tavallaan kun tulin uskoon, minun piti alkaa kuolla omalle kropalle pois kaikista riippuvuuksista, jotta voisi olla vapaa. Siihen liittyy esim. sauhuttelu ja alkoholi.
Samanlailla ei meinais aina jaksaa juoksulenkille vääntäytyä mutta pakko on jotenkin korvata jutui toisilla asioila.
Saa sitte parempaa tilalle. Nääki semmosia opittuja rentoutumistapoi.
Eihän tota naistakaa vastaan tule ikinä tolla näöllä mutta ehka se sitte luonne korvaa tommottia. Pakko semmonen muija josai olla.
Eikä luonteessaka mitää hurraamista. paitsi yritän pitää lupaukseni ja äkkipikanen vaikka olen, pyydän kyllä anteeks heti ku laannun. Siksi varmaan sulle suutuin, ku jotenkin vanhemmat on mulle pyhä asia,ja välitän heistä paljon.
Sami S
Joko se Bondin pahis on valittu? Ahola vois olla?
Oli kuulemma tyrkyllä Da vinchi koodiin.