Noin euron osakkeeksi vai oliko kusetusta ja turhaa hypetystä koko homma? Elokuussa oli jo lähellä euroa mutta putosi nopeasti uudelleen alas. Menin vielä ostamaan lisää yli 70 sentillä. Toivoa sopii että vielä nousee mutta juuri nyt ei ole mitään merkkejä siitä.
Tulikivi koska nousee
4
169
Vastaukset
- Anonyymi
2006 ollut 3,5e 🤣 Pitää olla ylellisyys rahaa rakentaa tulikivitakka .
markkinat pienet ja kai se 100v kestää lämmitystä , joku pröystäilijä sanoo minulla on mökillä tulikivitakka , ai sulla on tulikivitakka .
Nyt korot nousee niin pröystäily jää taka alalle 🤔- Anonyymi
No kai se taas muutaman vuoden kuluttua on muutaman euron osake?
T: Tulikivimies - Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17661977H
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Miksi Tulikiven toimitusjohtaja myi osakkeensa pois, itse juuri menin ostamaan kuukausi sitten yli 70 sentin hinnalla? Koska Tulikivi tiedottaa jotain seuraavan kerran? Yleensä Joulukuussa on tullut posari. Koska ennätysmäinen tilauskanta näkyy osakkeen kurssissa? Nyt suunta on ollut koko ajan alaspäin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226089- 292150
- 1771982
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701151- 731007
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24922Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42907Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12775