Tulikivi koska nousee

Noin euron osakkeeksi vai oliko kusetusta ja turhaa hypetystä koko homma? Elokuussa oli jo lähellä euroa mutta putosi nopeasti uudelleen alas. Menin vielä ostamaan lisää yli 70 sentillä. Toivoa sopii että vielä nousee mutta juuri nyt ei ole mitään merkkejä siitä.
4227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

2006 ollut 3,5e 🤣 Pitää olla ylellisyys rahaa rakentaa tulikivitakka .
markkinat pienet ja kai se 100v kestää lämmitystä , joku pröystäilijä sanoo minulla on mökillä tulikivitakka , ai sulla on tulikivitakka .

Nyt korot nousee niin pröystäily jää taka alalle 🤔

Äänestä
  • No kai se taas muutaman vuoden kuluttua on muutaman euron osake?

    T: Tulikivimies

    Äänestä

  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    💋 ­­N­­y­m­f­o­­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17661977H

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Miksi Tulikiven toimitusjohtaja myi osakkeensa pois, itse juuri menin ostamaan kuukausi sitten yli 70 sentin hinnalla? Koska Tulikivi tiedottaa jotain seuraavan kerran? Yleensä Joulukuussa on tullut posari. Koska ennätysmäinen tilauskanta näkyy osakkeen kurssissa? Nyt suunta on ollut koko ajan alaspäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Noin euron osakkeeksi vai oliko kusetusta ja turhaa hypetystä koko homma? Elokuussa oli jo lähellä euroa mutta putosi nopeasti uudelleen alas. Menin vielä ostamaan lisää yli 70 sentillä. Toivoa sopii että vielä nousee mutta juuri nyt ei ole mitään merkkejä siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu