Haapajärvellä , Mivalassa ,Kärsämäellä ovat kierrätyskeskukset kellarikerroksissa. Haapavedellä , kun astut pihalta vaan sisälle.Kulku kaikkiin on ihan hyvä. Ja hyvää tavaraa löytyy. Mainioita paikkoja , henkilökun kaikissa ystävällistä. Jatkakaa samaan malliin.Iso KIITOS monelta. Piti olla Nivala,ei mivala. Sattuuhan sitä kiireessä.
EDULLISIA LÖYTÖJA
Anonyymi-ap
5
1008
Vastaukset
- Anonyymi
Löytöjä ja hyviä lauantaina
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17662553i
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Todella löytöjä. Kiitokset kierrätyksille. Hyvöö uutta vuotta kauppojen merkeissä.
- Anonyymi
Taas kierrätyksistä aarteita ja edullisia.
- Anonyymi
Hyvät löydöt Feniksiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup665201Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1293787Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua483194Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652267Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4501974Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.771678- 631375
- 641306
- 2611107
- 471082