Kävin tänään lääkärin vastaanotolla ja kuulemma mun verenpaine oli vähän korkeella. (En tiiä mitä se näytti ku en kattonu) onks se vaarallista ja mitä siit voi tapahtuu
Korkea verenpaine
Anonyymi-ap
2690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Älä kysy täällä terveyteen, tai mihinkään muuhunkaan sellaiseen liittyvää, mihin haluat oikean ja tutkittuun tietoon perustuvan vastauksen. Näillä keskusteluryhmillä suurin osa vastauksista on aivan huuhaata.
Sinun kannattaa tästä etsiä tietoa googlella vaikka terveyskirjastosta tai jostain muusta luotettavasta lähteestä.
Pahoittelen, että en vastannut sinulle, vaan ohjasin toisaalle. Täällä ei vain ole oikein oikeita vastauksia ja en halua niitäkään tänne tuottaa, koska lopulta tälläisten palstojen vastauksien luotettavuus on aika lähellä nollaa. Parempi hakea tietoa siis muualta.
Hyvin sanottu tuossa aikaisemmin. Keskustellaan täällä siinä vaiheessa, kun todetaan yhessä että hyvä hoitosuhde on oikeasti olemassa. Täältä saa ottaa ainoastaan kysymyksiä, ei vastauksia. 🙈