Sinä ja lämmin

syleilysi tulvahtivat juuri vartaloni läpi kuumana aaltona...- vai oliko ne vaan vaihdevuosiaaltoja🙄
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taitaa tuokin kirjoitella raukka esiintyen naista

Äänestä

Sekä miehillä että naisilla on varmasti ihanat fiilikset, kun ajattelee sitä kaipaamaansa henkilöä.

Äänestä

Niitä kait ne....??🙄

Äänestä
  • Halaus täältä sinne jonnekkin🤗

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

syleilysi tulvahtivat juuri vartaloni läpi kuumana aaltona...- vai oliko ne vaan vaihdevuosiaaltoja🙄

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu