Antoisaa juhannuksen aikaa kaikille.
Hyvää juhannusta!
15
764
Vastaukset
- Anonyymi
Kuin myös sulle, laatikko kossua saa ihmeitä aikaan.
- Anonyymi
Sanos muuta, kuuma kokoajan, huoneissa 32 astetta lämmintä ja pirtin uunii lämmitän lisää. Valosaakin riittää joka huoneessa 100w hehkulaput loistaa kirkkaana, ledejä en laita sillä ne ei tuota lämpöö. Kiva alasti hillua muorin kanssa.
- Anonyymi
Kyllä, sekun muori pyllistää puonnutta lusikkoa nostamaan lattielta niin, jotta lohilihat paestaa hoarovälistä, niin tosimies kerkijää siihen hetkeksi kärkejään kastamaan.
- Anonyymi
Ois tehny mieli torkahtoa pitkän työrupeman jäläkeen Muistotien seuvulla, niin alako taas juhannuksen kunniaksi helevetinmoenen paukutus ampumaratalla. Voi kerpeleen kerpele, ettei tule salama ja räjjäötä koko harjuo helevettiin, ampujineen kaikkineen. Mehtähallituksen vuokraisäntä lentäsi ylimmäesenä, suuntoa viittilöijen.
- Anonyymi
Kauanko kuului?
- Anonyymi
Täällä Keloteilläkään ei kuule ehki omaa ääntään, kun saatanallinen pauke täyttää ilmatilan!
- Anonyymi
Siellä se naapurin emäntä saa kyytiä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siellä se naapurin emäntä saa kyytiä
Äänestä päätelleen sua nuohotaan tuhkaluukun kautta
- Anonyymi
Sanojoelämuuta. Helevettiläenen, ettei tuolle paukutukselle maha kukkaa mittää. Muutamien hupi pillaa kymmenien ihmisten illat, kevväästä syksyyn. Rata on riistanhoityhistyksen ja metsähallituksen häpeäpilikku.
- Anonyymi
Yhdyn edelliseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yhdyn edelliseen.
Muista ehkäisy.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muista ehkäisy.
Ei sitä perspanossa tarvita, tummelii vaan suoronvarteen...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei sitä perspanossa tarvita, tummelii vaan suoronvarteen...
Tällä vajakilla ei ole kun perspanot mielessä. Sama haaveilu joka palstalla.
- Anonyymi
Taas saa...na alako ....ainen paukuttammaan, kun ei käpyaivolla oo muuta harrastetta, eikä oo tietenkään perinteisesti selevin päinkään...helvetin tollo, punanaama länkisääri.
- Anonyymi
Oisko pitäny ampua vielä enemmän
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827086Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1076156Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163457Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370