Kivoja ajatuksia 💕
Miehelle mustissa
Anonyymi-ap
69923
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 69
Vanhimmat
Mies mustissa - tunnisteet pätevät 99 % miehistä. Tarkoittanet siis juuri minua :)? Men in black 😎? Vai Matrixkö tää 😎 on?
Hänellä taitaa olla mustaa ihan aina :)
No moi. Tuu syliin seuraavalla kerralla.
Sinnehän tää haluais :))
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17671933t
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Onko kyse miehen suuresta rakkaudesta koiraansa kohtaan?
Ei, vaikka ei hänellä muuten taida olla mitään koiria vastaan ☺
Koirat on terapeuttisia kuuntelijoita vaikka eivät mitään ymmärtäisikään
Miksi musta paita? Siksi, jottei ulkona ollessa hikoillessani paidastani näy läpi. Kerran teini-iässä ylläni oli valkoinen t-paita ja tuli sadekuuro ja kastuin. Sen jälkeen ihoni kuulsi paitani läpi ja se tuntui nololta. Ei siksi että siellä olisi jalkapallomaha vastassa vaan se nyt vaan näyttää tyhymältä. Kaikki likakin näkyy tietysti kun käyttää valkoisia vaatteita. Pistä vielä valkoinen huppari ja sen huppu päähäsi niin tulet kivitetyksi ennen pitkää 😁.
Valkoiset vaatteet ovat miehellä mielestäni kuumat päällä. Ei aina mustaa. :)
Nainen tykkää kun pidän vaaleita paitoja. Korostuu vatsa hyvin.
Ei se vaan vaaleat housut. Ne korostaa aika hyvin tiettyjä asioista. :P
Mulla onkin pyöreä vatsa. Naiset tykkää!
Jotkut tykkää. Minä tykkään treenatusta.
Ei minua saa niillä. En lämpene. :)
Sun hevosen naamasta tuskin kukaan lämpee.
Positiivisuuden patrol saapunut paikalle purkamaan yhteiskunnallisia ajatuksia
Oho. Ilman mitään alat minua haukkumaan. Et sinä tiedä mille näytän hirven naama. :D
Osuiko arkaan paikkaan? :D
Naiset kyllä tykkää musta, eli hirven naamaa mul ei oo.
Ei osu kun en näytä hevoselta. Hirveltä voit näyttää vaikka tykkäisivät. :)
Paniskohan hirvi ja hevonen keskenään jos ne tapaisivat toisensa 🤔? Hevonen laitumella ja hirvi pölähtäisi sinne metsän siimeksestä. Voisivatko ne lisääntyä keskenään 💞?
Juu, sille lajille on nimikin jo keksitty koska kuvailemasi tapahtumaketju on täyttä totta. Lajin nimi on tietenkin hirvonen.
Ota musta kii!!
Kerrankin jotain mikä osuisi. Tänään oli pelkkää mustaa päällä :).
Ja joo mustaa kyllä on hyvin usein :).
Kiva että käyt paikoissa. :)
Ai sinäkin täällä :). Minä mietin oisko se nainen nähnyt mut kun kävin siellä missä yleensä sitä näen. Itse en nähnyt häntä
Jospa olisit. :) täällä vieläkin valitettavasti. Sain kuulla että minulla on hevosen naama tuolla ylempänä. :D
Onpa törkeetä. Siis onko tää sun alotus? :).
Ei ole vastailin jollekin sivusta. :D
Joku muu täällä vastailee noita hirven naama juttuja ja sun viestiin -ap
Ap, missä näit mustiin pukeutunutta miestä? Mulla oli tänää ja usein muulloinki mustat vaatteet :).
Ok. Ei näköjään alottaja halua kertoo missä näki :).
En ole aloittaja. Tuo oli joka kirjoitti ap loppuun.
Tiedän ja sulle sanoin että eipä näköjään ap halua sanoa missä näki :).
Niin ei tainnut vastata. :)
Miltäs tämä mustaa käyttävä mies näyttää?
T musta takkinen mies.
Nuorilla näkyy olevan usein pelkkää mustaa päällä, niin pojilla kuin tytöillä. Sivusta huutelen.
Ikävöimäni henkilö on nuori sielultaan mutta ei muuten taidan ihan parikymppisestä mennä, eikä tarvitse -ap
Pitääkö miehet vaaleanpunaisista vaatteista?
Bodyguard - blackshirt.
Minne?
Jonnekin Etelä-Suomeen ☺
Tsavo on etelässä https://youtu.be/Hr5p2OybmUI
Tunnisteita on kysytty mutta minusta ei tunnu että hän on löytänyt tänne. Laitan lisää jos sellainen kutina on -ap
Mustat vaatteet etelässä tänään ja usein muulloinkin, pitkähkö mies olen :).
Ja mukava ja komeakin varmasti. :)
No kiitos sinne mukavalle :).
Oletko sinä kovin laiha? Usein tosi pitkät ovat laiheliineja. :)
Muista että käyn salila :). En oo langan laiha, mutta hoikka kuitenkin.
Muistan kyllä. :) mitkä on sinun motiivit salilla käynnille?
Siitä tuleva hyvä fiilis :). Onhan siinä ulkonäköönkii liittyviä motiiveja että näyttäs sopivan lihaksikkaalle. Mutta mikään yli lihaksikas en halua olla.
Hyvä se on pitää itsestään huolta ja jos tulee hyvä fiilis. :)
Onko oma tai muiden ulkonäkö miten tärkeä sinulle? :)
Se ei ole pääasia mutta toki se merkitsee :).
Luonne on tärkeämpi jos kumppania miettii, mutta kyllä sen ulkonäönkin täytyy kai olla sellainen mistä tykkää
Entä sul?
En vain tajua miten sinunlainen mies ei ole saanut naisilta tinderissä paljoa tykkäyksiä. Luulisi että olisi paljon useita satoja ainakin. :) tai sitten ne hakevat niitä pahoja poikia eikä kilttiä.
Minulla sama. Luonne ratkaisee ja olemus. :) tietysti pitää olla sellainen joka tekeekin elämällään jotain tai ainakin haave on tehdä. :)
Niin se voi juurikin olla että olen ikäisekseni vaan tylsä tyyppi :). Ehkä se ei sytytä jos kirjotan profiiliin et oon kiltti ja rauhallinen jne :).
Tuollaisethan ominaisuudet pitäisi olla enemmän arvostettuja. Tuskin sinäkään mikään hippi rauhallinen olet vaan ihan vain kiltti persoona. Etkä sinä mikään tylsä ole. Enemmän kahjoja ja tylsiä on ne jotka menee siellä pahan pojan maineessa.
Haha, joo en ole hippi rauhallinen :). Oon tavallinen. Ehkä mun pitäisi uudelleen kokeilla sitä tinderiä sitte :). Mites sulla, etkö säkii kokeillut sitä? Sait varmaan paljo tykkäyksii?
Kirjoita sinne että aliarvostetusti kiltti ja rauhallinen. :D Tai ihan omin sanoin ei nyt tuota tarvitse. :D kokeilin aikanaan joskus ei se oikein minun paikka ole. :) en kauaa ollut mutta tykkäyksiä tuli niitä jonkun verran en muista paljonko. :)
Täytyy laittaa muistiin tuo lause :). En itekään oikee tykkää siitä kun jotenki siellä ihmisistä tulee aivottomia
Kyllä sinä tuon muistat ilmankin kirjoittamista. :) on jotenkin aivottomia mutta kyllä siltäkin löytyy niitä hyviä ja varsinkin jos ei kovin helposti ole vetämässä pois vaan antaa avoimesti mahdollisuuden kaikille. :)
Joo löytyy sieltä hyviä ja kivoja :). Täytyy varmaan alkaa mennä kauneusunille, heh :). Hyvää yötä sinne
Jospa heräätkin kauniina. :D meni minullakin valvomiseksi nyt että öitä. :)
Ehkä :). Toivottavasti saat unen kun käyt nukkumaan. Mua jo nukuttaa sen verran et öitä viel :). Ja tsemppiä sen miehen kanssa mikä ikinä onkaan tilanne nyt
Mies mustissa tykkää punapipoisesta.