Vaalit lähestyy. Voisikohan paikallinen KEPU vielä harkita, jos vaihtaisi tuon ehdolla olevan Matin tähän toiseen, joka näyttäisi saavan jotakin aikaankin ?
Voisiko vielä Mattia vaihtaa
7
301
Vastaukset
- Anonyymi
👍 jep
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#176729010
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Tämä toinen Matti voisi saada ääniä myös ns. normaali-ihmisiltä.
- Anonyymi
Ensimmäinen Matti vaikenee kaikilla foorumeilla, toinen purkaa voimalaitoksen. Pitäisikö äänestää vihreitä tai vasureita, ne ei tee mitään, ei siis myöskään virheitä. Ja mikä parasta, se sähkö tulee edelleen sieltä töpselistä.
- Anonyymi
En äänestä kumpaakaan Mattia, enkä yhtään kepua. Äänestin Kantolaa viime vaaleissa ja se on muistissa. Ei ole kuulunut mitään. Matin porukka pisti hommat jäejestykseen. Oman mieleiseen.
- Anonyymi
Matti on kuusamon kovin rahtari
- Anonyymi
Miksi Mattia saa haukkua täällä mutta muita ei? Matti on parempi jätkä kuin muutamat yhteensä. Enkä edes äänestä Mattia vaan eri puolueen ehdokasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk131342Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.1801246Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet1381129Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast4701007- 131914
Olimmeko molemmat
ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.72908Me, kaikki suomalaiset, emme pommita Pietaria
Vaikka Suomen tasavalta, yhdessä muun Euroopan sekä USA:n kanssa käykin hyökkäyssotaansa Venäjää vastaan, pommittaen nyt271899Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!
Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.66827Mun on ikävä sua J ,
Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan47822- 68784