Parasta pizzaa

Mistä Raahessa saa parhaat pizzat?
113390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Eli Finlandiasta!!

Äänestä
  • siellä vaan saa! mietippä seuraavalla kerrallla kun mutu pitsaa syöt ja jonku tunin päästä mahassa kourasee ja paska menee huosuun ,että mistäkähän se johtu!! Kannattaa mennä alto mareen
    nii säästyy paskahousu pyykiltä!!!

    1Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    siellä vaan saa! mietippä seuraavalla kerrallla kun mutu pitsaa syöt ja jonku tunin päästä mahassa kourasee ja paska menee huosuun ,että mistäkähän se johtu!! Kannattaa mennä alto mareen
    nii säästyy paskahousu pyykiltä!!!

    Itse en tykkää finlandin pizzoista yhtään...jos pitää pizza hakea, niin ite suosin sitä kävelykadun systeemiä.

    1Äänestä

huvit on kaikilla.
jos haluu kurat housuun eikun mutuun.
heimo kaverit hoitelee myös alle 16v.
Pattijoen paikasta koko perheelle housuun toistamiseen.

Äänestä

Kyllä Pattijoella on parhaat lätyt!

Äänestä
  • sanomattakin selvää alto mare raahe ja kotipitzza pattijoki. Jos jotai koiranruokia haluaa niin se on sit eriasia

    Äänestä

  • pitsa kirjoitti:

    sanomattakin selvää alto mare raahe ja kotipitzza pattijoki. Jos jotai koiranruokia haluaa niin se on sit eriasia

    Alto maren pizzoissa ei ole täytteitä. Jos listalla lukee oliivi ja pizzassa on niitä kolme, niin ei mene läpi. Puffetti on yleensä todella surkea. Paikkana ok ja salaatit kastikkeineen ovat hyviä.

    Parhaat pizzat saa Pattijoen Nesteen Kotipizzasta. Palvelu on joskus ollut todella huonoa. Toivottavasti ei enää nykyään.

    Äänestä

Finlandiasta oon ite käynyt hakemassa nälkääni lättyjä. Parhaat pitsat Raahessa, eikä Oulussakaan ole vielä kukaan yltänyt yhtä hyviin lättyihin.

Äänestä
  • Ehdottomasti Pattijoen Kotipizzasta.Täytteitä reilusti ja erinomaisen makuisia.
    Pattijoen Nesteen Kotipizzasta olen saanut myös aina hyvää palvelua ,ja pizzat olen saanut ajallaan joskus vkl joutuu jonottamaan ,mutta on kyllä sen arvoisiakin...

    Äänestä

Ykköspaikka !!!
Siisti ja hyvät pizzat.

Äänestä

alto mare ehdottomasti!! ...jos omistaja ei itte tee pitsoja.
(se pihtaa täytteissä)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Raahesta kirjoitti:

Mistä Raahessa saa parhaat pizzat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu