Konetta on käytetty hyvin vähän.
Aikanaan asensin sen ilmaiseksi pöytäkoneelle.
Saako Windows-10 vielä asennettua ilmaiseksi W-7 läppärille?
9
124
Vastaukset
- Anonyymi
Saa asennettua. Win7:n lisenssikoodilla onnistuu.
- Anonyymi
EI SAA!
- Anonyymi
Perustele asiasi, äläkä huuda.
- Anonyymi
Ei aktivoidu!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei aktivoidu!
Kyllä aktivoituu. Ei ole kovinkaan pitkä aika, kun asensin 10:n käyttäen 7:n koodia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei aktivoidu!
Eikä tästä nyt kovin pitkä aika ole, kun asensin tubutin-windowsia jotain version ja ihmettelin, miksi mokkula ei toiminut siinä (huawei 153E). Hitto mikä windows.
No, ei muuta kuin wintubutin-palstalle kyselemään. Neuvoja tuli, että pitäisi jotain modaamis-paketteja ottaa päätteen kautta. Pitihän sekin kokeilla!
Kukaan vastaajista ei vain käsittänyt sitä, että jos ei mokkula toimi, että "paketteja ei voitu noutaa" - se näet tarvitsee nettiyhteyden toimiakseen!
Piti oikein rautalangasta vääntää, että koettakaa nyt edes jotenkin ymmärtää, sen enempää kuin pakettienhallinnankaan - kautta voi tehdä yhtään mitään, jos ei linkkiyhteys toimi!
Ja minä kun kysyin neuvoa nimenomaan mokkulan toimimattomuudesta.......† - Anonyymi
No mutta Mua ärsyttää se w10 "neljän ytimen ongelma"
Jos kunnon kone w10 ei pysty sitä hyödyntään.
On se ihan perseestä!!
- Anonyymi
Kukaan ei kiellä kokeilemasta.
- Anonyymi
Ei kannata, kamalan hidas ja saastuva! ja toimimaton!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774642- 1801937
- 1241620
- 1321176
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161111- 351046
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848