Maakaasua omasta säiliöstä skodaan?

Mietin kun näin aatteen miehenä otin aikannaa maakaasusäiliö ja lämmitän sillä ommaa tuppaa niin voosko jollaki ottoo kaassuu taawii sieltä tanakista?
5150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä, ja tulitikun valossa kannattaa ensin tarkastaa onko kaasua jäljellä säiliössä.

Äänestä

Ei Skodat maakaasusta tykkää, mutta jenkem maistuu kyllä varsin hyvin. Uusimpien Skoda-mallien jenkem-pitoisuus on jopa 80-85 %.

Äänestä
  • Höpöhöpö venäjä trolli. Skoda ei ole käyttänyt mitään jenkemiä vuosiin. Maakaasu skodat ovat ekologisia ja eristeenä on luonnonraaka-aine CumKem

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Höpöhöpö venäjä trolli. Skoda ei ole käyttänyt mitään jenkemiä vuosiin. Maakaasu skodat ovat ekologisia ja eristeenä on luonnonraaka-aine CumKem

    CumKemissä on taas vaihteeksi pahoja saatavuusongelmia. On kuulemma ruotsin nahkapoikien pussit tyhjinä liiallisen kysynnän vuoksi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mietin kun näin aatteen miehenä otin aikannaa maakaasusäiliö ja lämmitän sillä ommaa tuppaa niin voosko jollaki ottoo kaassuu taawii sieltä tanakista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu