Onko joku ❤️ sinuun?
Oletko kenenkään ihastus?
28
990
Vastaukset
En usko olevani. Myöskään ❤️ minuun.
En myöskään itse ole ihastunut nyt kehenkään, enkä halua ollakkaan. Niin ei jää sekään arvailun varaan.
- Anonyymi
Tuskin enää. Naisten tunteet on tullut puun takaa, meillä ei ole synkannut-->ystävällisyys ja hyvät vuorovaikutustaidot on luettu kemiaksi ehkä mun osalta.
- Anonyymi
Kyllä on. Naiset ihastuvat minuun helposti. Tällä palstallakin on eräs, ja hän kyllä minut tunnistaa ilman nimimerkkiäkin ;-)
- Anonyymi
Onko hänellä nimimerkki? Miksi ihastuvat niin helposti?
- Anonyymi
Hyvä juttu, edistäkää ihmeessä asiaa ettei jää sikseen :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko hänellä nimimerkki? Miksi ihastuvat niin helposti?
Minulla itselläni on ollut käytössä nimimerkki.
En osaa vastata toiseen kysymykseesi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvä juttu, edistäkää ihmeessä asiaa ettei jää sikseen :)
Liian hankalaa ja vaivalloista. Luontevampia ja nopeampia kontakteja saa alustoilla, joilla on chat-ominaisuus.
- Anonyymi
en ihmettele jos hän olisit... 😍❣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
en ihmettele jos hän olisit... 😍❣
Joka tapauksessa olen imarreltu ja kiitollinen kauniista sanoista, joita minuun on tällä palstalla kohdistettu.
- Anonyymi
En tietääkseni ole.
Ehkä..
- Anonyymi
En ole enkä usko, että kukaan minuun. Näin on helpompi. Olen pidetty, mutta tuskin ihastusta kuitenkaan.
- Anonyymi
Työkaveri laittelee vapaallakin kovasti viestejä ja ehkä siinä jotain ihastusta tai kiintymystä vaikuttaisi olevan mukana 🤔
- Anonyymi
Kaveruutta tai kiinnostusta.
- Anonyymi
Oletkos sinä kiinnostunut hänestä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletkos sinä kiinnostunut hänestä?
Ehkäpä 😏
Ei ainakaan niin, että tietäisin sen.
- Anonyymi
Ei ole ihastuksia kumpaankaan suuntaan.
- Anonyymi
Ehkä oonkin. Häipynee aikanaan jollei edisty. Nyt alkaa ennalta muutosten aika. Tää kanava sulkeutuu, puolisen vuotta takana. Hyviä jouluja, vuodenvaihteita kaikille tasapuolisesti. Olkaahan nätisti. ❤️
- Anonyymi
Missä päin?
- Anonyymi
Ei varmaan enään tässä iässä ;D
Gubbe 73 - Anonyymi
Voi kun olisikin😌. Kuitenkin jos jossain joku on, itse en sitä tiedä.
Enpä usko, että tällä hetkellä olen kenenkään ihastus
- Anonyymi
Tällä hetkellä en ole ihastunut. Ihan kiva koska edellinen ihastus oli todella vahva ja vei ajatukseni ja aikani. Meillä ei koskaan ollut mitään sutinaa, mutta luulen hänen nauttineen tilanteesta kun on alkanut flirttailla heti kun huomasi että en ole enää niin ihastunut.
Yksi työkaveri on joko ihastunut minuun tai sitten haluaisi kokeilla naista. Itse koen tuon toisen vaihtoehdon aika turn offina., mutta tähän tilanteeseen auttaisi kun hän kertoisi missä mielessä on kiinnostunut.
"Ongelmani" on ehkä se, että olen niin femme ettei monen gaydar piippaa kohdallani.- Anonyymi
"Meillä ei koskaan ollut mitään sutinaa, mutta luulen hänen nauttineen tilanteesta kun on alkanut flirttailla heti kun huomasi että en ole enää niin ihastunut."
Vastenmielinen ihmistyyppi. Pelaa muilla, kehittymätön. - Anonyymi
Sitten kun työkaverisi kertoo: "Mulla on muuten toooosi ihana mies, joka antaa mun..."
Heität joulutortut hilloineen rinnuksille.;)
- Anonyymi
Yleensä ne ihastukset huomaa heti. Mullakin on tapana näyttää selvästi jos joku kiinnostaa. Mitä sitä salailee, menee vain hankalaksi. Ihastuminen on positiivinen juttu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei81258- 891135
Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1031037Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi51913Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk62787- 81705
Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli170667- 35659
Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253656Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?42613