Iida Vainio ja Sofia kuin kaksi marjaa

Kirveellä veistetyt Alien kaksoset.
1291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kyllä tähän golddigger-joukkoon pitää ansaitusti lisätä se aatelinen Ooona-Adele von mikäslie Sonkajärven perukoilta..
Muutoin tämä naispuolisten nauru lokkien lauma jää vajaaksi...

Äänestä

Kumpikaan ei pihtaile.

Äänestä

Sofia on selvästi käynyt viimeisimpänä operaationa poistamassa poskista rasvat. Ei taida olla enää mitään alkuperäistä jäljellä.

Äänestä

Kaksi Lokkia, raakkuminen yhtä äänekästä.

Äänestä

Iida sentään yrittää jotain opiskella, toista kuin tämä Lokki, joka yrittää edelleen metsästää elättäjää itselleen.

Äänestä

Kyllä ovat järkyn näköisiä varsin tämä Iida nuori ihminen miten hemmetti luullaan isot rinnat ja huulet kaunista. Ehkä miehiä kiinnostaa! On menny niin monella tapaa överiksi.

Äänestä
  • Helpottiko haukkuminen pahaa oloasi?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Helpottiko haukkuminen pahaa oloasi?

    Stefan on molempia päässyt polkassee ja on sekin jo hyvä saavutus naisilta 🤣.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Stefan on molempia päässyt polkassee ja on sekin jo hyvä saavutus naisilta 🤣.

    Siitä puhe mistä puute.😘

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Stefan on molempia päässyt polkassee ja on sekin jo hyvä saavutus naisilta 🤣.

    Kyllä haluaisin Idan hyvin mielelläni joulun viettoon kanssani 💪.

    Äänestä

Iida on kuin mesimarja, Sofia kuin karpalo.

Äänestä

Juuri näin. Martina on kuin heidän äiti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kirveellä veistetyt Alien kaksoset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu