Ihan vaan yleisen kiinnostuksen vuoksi kyselen,että harrastatteko seksiä menkkojen aikaan?Kokemuksia?
Itseäni jotenkin inhottaa ajatus..
Itseäni jotenkin inhottaa ajatus..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Harrastetaan seksiä myös vuotopäivinä paitsi ihan runsaimman vuodon aikaan. Auttaa muuten kuukautiskipuihin.
alunperin kokeiltiin juuri kipujen takia, ja todella auttaa. Itsellä sen verran niukat aina että usein mennään kaikki päivät läpi.
Ja itsellä on ainakin todella kiimainen olo aina menkkojen aikaan.
suhteen alussa kun oli vielä extra himot ni ei menkat haitannut,ityse olen silloin aika kiimainen ja liukuu hyvin.pyyhe vaan alle ja touhuksi.nykyään poikaystäväni haluaa odottaa pahimman vuodon ohi eli noin 3-4 vuoto päivää.
ihan suositeltavaa kuunnella sitä omaa sisäistä
tunnetta joka saa inhoreaktiota aikaan.Siitä voi olla hyötyä tulevaisuudessa kun yritetään syöttää mikä on kiihottavaa/normaalia..jne...
Menkat ei haittaa yhtään jos tekee mieli sairaasti nussia. Mun mies saattaa nuollakin mua
menkoista huolimatta kun tykkään siitä.
Kun aloin seurustelemaa mun nykyisen muijan kanssa niin hän "unohti" kertoa että on menkat. Olis sitten kiva ylläri ku aloin nuolemaan häntä :)
yleensä sillon suihkussa tai saunassa ettei lakanat sotkeennu! :D
Meillä nainen haluaa menkkojen aikana kiimaisesti.
Itseäni ei kauheesti innosta. Luisto on kehno ja kulliin jopa sattuu joskus ja kalu on joskus veren peitossa. Pahimmillaan kiveksetkin punaisena.
Eukko huijaa joskus, sanoo että ne on ohi ja pistä sisään vaan. Panon aikana tunnen ettei ihan taida ollakaan ja hups, veren ja sperman sotkuinen kulli ilmestyy homman jälkeen "ihailtavaksi".
menkkojen aikana vasta seksi maittaakin,hih!no tai siis menkat ei haittaa yhtään
"Mee vittuun mun vierest, jos sulla on menkat! Olet hyödytön, sillä en ole vampyyri."
Joo-o. Kyllä meilläkin päin harjotetahan tota seksuaalistaha kansha käymistähä. Se oon kyllä sottasta hommaa kun muijaani vetelen,mut ei se siitä kulu. Ystävällisin terveisin: -Raiskatessa roiskuu-
...jos mieheni antaisi. Vaan kun ei anna menkka-aikanani. :( Ikävää kun olen silloin kaikista pahimmassa kiimassani :)