Miehen kanssa. Ja nukkunut makuuhuoneessanne lakanoiden välissä, miehen kanssa, joka asuu siinä talossa.
Istunut siinä kyökissä, olohuoneessa, veskissä. Saunonut pienessä ulkosaunassa
Miltä se tuntuu?
Itse en saattaisi enää sellaisessa asua
Toinen nainen on rakastellut vuoteessanne
10
592
Vastaukset 10
- Anonyymi
Onhan se sen miehen munan päällä ollut että miten voit siihen mieheen koskea?
- Anonyymi
pois muutto ja adonis tilalle😊
- Anonyymi
Juuri näin
- Anonyymi
Niin alhaista😩....ja ap on vielä niin ylpeä itsestään että oikein mainostaa....
- Anonyymi
Mitä siitä sitten, itseppä aloitit nuo pettämishommat
- Anonyymi
Aloittajan on pakko olla joku eläkeläinen. Kukaan nuori ei edes tiedä mikä on kyökki.
- Anonyymi
Kyökki on muistaakseni sama kui keittiö
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyökki on muistaakseni sama kui keittiö
Kyllä mä sen tiedän, mutta todella harva alle 60 vuotias käyttää kyseistä nimitystä. Aloittaja on joku vanhempi henkilö.
- Anonyymi
Sinä se et varmaan voi myöskään syödä toisen tekemää ruokaa, käydä muitakin hoitavan lääkärin vastaanotolla, tai ostoksilla kirpputorilla saati käydä edes kirjastossa. Miten vaikeaa on noin eksklusiivinen elämäntyyli?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4161991- 1801475
- 1491467
- 1231366
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291166Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.238917- 113907
- 65739
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655