Tuota yhtä naista, mutta en halua alentua sellaseen. Eilen jo vähän alennuin.
-nainen myös
-nainen myös
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Mulla on mennyt kokonaan ohi. Peeveli.
Älä yritä olla jotain mitä et ole. Pahuus, valheet sinusta paistaa läpi.
Mitkä valheet? Pahuus ehkä välillä, mutta olen vähän liiankin rehellinen. Ap
Taas yrität olla jotain muuta kun olet.
Kun en yritä. Ap
Aika paljon samaa sitten kun minussa. Onko sulla kenties sama diagnoosi adhd? Varmaankin olet myös väärinymmärretty?
Ei ole adhd. Väärinymmärretty kyllä. Ap
Ullatus.
Kyl se on tosi mahtavaa kun voi väärinymmärtää ihmisiä netin provojen kautta😉
On kyllä ihan kuvailua oikeasta elämästä.
No justiinsa nii…🥱
Kai se n nainen on sitten ihan oikeasti joskus käynyt täällä...
Huomasin sen eilen ja ajattelin että mustasukkainen taidat vähän olla palstasta. Et olekaan ainoa nainen täällä ja miehet vastailee toisillekin. Tämä on kuitenkin keskustelupalsta joten niele se olotilasi ja kasva vähän.
Enkä muuten välitä kiusaajista. Provosoidun siitä ja olen oppinut pitämään provosoitumisesta. Saan itsekin vähän päästellä höyryjä siinä debatissa. Itse en aloita koskaan, mutta aika helposti vastaan samalla mitalla.
Anteeksi pyydän sinulta. Ap
Tämän kommentin on oltava provo, vaikka voisin osoittaa tämän toiseen suuntaan
Mun tekis kyllä mieli pusutella yhtä miestä.
Sinulla, Ap nimimerkillä ahkerasti omiisi kommentoiva nainen, on paha minähäiriö. Seurannut jo hetken sen mitä täällä käynyt. Et vaan ole terve.
Ap muuten tarkoittaa keskustelun aloittajaa, ei se ole nimimerkki. Ap
ap:n minuus on hukassa. Kuvailet liikaa itseäsi toiseen sopivaksi.
Seurannut jo hetken tätä sinun sepustamistasi ja eritoten tunnut olevan kiintymyt luennoimaan jostain apsta kaikille joka provossa. Sinä et taida itse olla oikein kunnossa. Ap on trollaava mies, kuten sinä oikeasti ihan hyvin tiedät😉
Miksi puhut tästä ns apsta vuoroin kolmannessa persoonassa ja vuoroin sinutellen? Samantyyppinen kaava toistuu jos näitä puheenparsiasi kommentoi millään tavalla, että alat puhutella ns apna, vaikka sinulle kuinka sanoisi, ettei ole ko aloituksen kirjoittaja. Et taida käydä ihan täysillä. Se kertokoon jotain, että ajattelin aloituksen olevan sinun käsialaa alunperin kunnes löysin sinut rivien välistä analysoimasta tätä hevonkukkua
Ainiin sinäkin olet täällä.
Ap=alkuperäinen!
Hukassa koko yhteiskunnalta.
Tietysti on nainen. Se joka näitä apinoita väittää miehiksi on tyhmä ja pakkomieIteinen hoIhottava. Miehet troIIaa eritavalla. kuten tuo 300 kiloista kaipaava teinimies.
Tiedän että ap on alkuperäinen kirjoittaja, mutta sanoinkin että tämä kommentoi itselleen ketjut täyteen Ap:na. Muut yleensä vastailee kommentoijilla Ap:na mutta tämä ei osaa lopettaa. Suurin osa aloituksista on hänen, hän kommentoi niihin itse eli jatkaa ja jatkaa ja toisaalta kirjoittelee täysin sekavia, illalla esim.
Kyllä toisia naisia saa arvostella. Vai pitääkö naisten sietää mitä paskaa vain toisiltaan?
https://youtu.be/Nujth_21AXA
Antaa tulla. Tässä mä olen. Palstan mielenkiintoisin, aidoin nainen. Moni yrittää olla minä mutta huonolla menestyksellä.
Älä alennu🤗
Sillai kai unicorn
Paha pahaa lykkää,hyvä hyvästä tykkää🤗
Voi sua reppanaa! 😂
Miksettä laita nimimerkkiä, kun nuon ahdistaa anonyymit?!
mene m t hoitoon. ei kiinnosta sairautesi
Tällaisten harakoitten kanssa samalla keskustelupalstalla. Ei kovin mieltä ylentävää. Kurjaa joulua sulle Ap. Tuk€hdu kinkkuun.
Kaikki tietää että sä olet mies ja helv. kateellinen sellainen.
Niin niin naisiahan täällä kaikki naisena esiintyvät ovat...........