Mikä pitää paikkansa?
Anonyymi-ap
6298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Paskapuhetta!
Suomi maksaa tukia riittävästi!
Ei ylikallista asumista pidä tukea yhtään yhteiskunnan varoin. Jokainen meistä
joutuu etsimään sellaisen asunnon, mihin varat riittää. Se on tasapuolista.
Holtittomasti lainaa ottavat hallituksen jäsenet pitää äänestää ulos
koko eduskunnasta ja palauttaa kunnollinen kulukuri.
Lapin yliopiston taiteiden tiedekunta on saanut Business Finlandilta 350 000 euron rahoituksen yhteishankkeeseen. Mukana on useita yrityksiä, muun muassa Volvo ja Wetteri.
Lapin yliopiston taiteiden tiedekunnan dekaani, palvelumuotoilun professori Satu Miettinen kertoo, että hankkeen tavoitteena on edistää luovien alojen kilpailukykyä uusien menetelmien, mallien ja työkalujen kautta. Nämä mallit hyödyttävät erityisesti luovien alojen yrityksiä ja asiantuntijoita.
Hankkeen tuloksia tullaan jakamaan aktiivisesti erilaisissa tilaisuuksissa sekä tieteelliselle yleisölle että luovien alojen ammattilaisille, jotta myös muut yritykset ja toimijat pääsevät hyödyntämään uutta tutkimustietoa ja osaamista. VOI JUMALAUTA! EIPÄ TURHEMPAAN VERORAHOJA VOI KÄYTTÄÄ. ...TULLAAN JAKAMAAN AKTIIVISESTI...!!!
ONKO BUSINESS FINLANDIN PÄÄTTÄJÄT NAISIA? VAIN NAISET VOIVAT SYYLLISTYÄ NÄIN TYPERIIN VIRHEARVIOINTEIHIN.
OLETKO MIES? VAIN MIEHET VOIVAT SYYLLISTYÄ NÄIN TYPERIEN KOMMENTTIEN KIRJOITTAMISEEN.
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17679925N
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞