Kiitos kädenojennuksesta Kymenlaakson Sähkö.
Maksuajan pidennys.
Anonyymi-ap
373
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kiitos Kymenlaakson Sähkö Joulu kirjeestä ja Hyvän Joulun toivotuksista helmikuulle . Nostatte perusmaksua ja tariffi sähkön hintaa kun sähkönkulutus ilmojen lämmetessä vähenee ja Olkiluoto 3 syöttää verkkoon kotimaista lisä energiaa. Paikataan menetyksiä taannehtivasti osakkaille.
HaMINAN Persut Vesa Palmgren ja Kymenlaakson Sähkön hallitus . Sähkönne on kallista.
Ette ole ehkä huomanneet vaikka olette Kymenlaakson Sähkön hallituksessa, Riikka Purnakin on siitä hillunut julkisuudessa omasta mielestään jo Juhannuksesta.
Kymenlaakson Sähkö on 10 kaupungin ja kunnan omistama energiakonserni.
Kaupungin omistama Kokkolan Energia suojaa alueen kotitaloudet jättilaskuilta.
Mitä teki Kymenlaakson Sähkö , lähetti asiakkailleen Joulutervehdyksen hintojen korotuksista kun maan johto on kehoittanut kansalaisia säästämään sähköä ja kuntien hallitsemia yhtiöitä Kokkolan malliin.
Sähkönkäyttö väheni Kymenlaakson Sähköverkon alueella 11 % marraskuussa
KYMENLAAKSON SÄHKÖ OY:N HALLINNOINTIKOODIArvot
Yhtiön arvot ovat:
- hyvin palveltu asiakas
- yhteistyöstä voimaa
- avoimuutta arkeen
- uusiutumalla parempiin tuloksiin
YKSIPUOLISTA YHTEISTYÖTÄ KSOY, ASIKKAAT VÄHENTÄÄ PYYNNÖSTÄNNE KULUTUSTA JA TE NOSTATTE HINTOJA.
HAMINALAISET, TEKIN PÄÄTÄTTE KETÄ ÄÄNESTÄTTE SIELLÄ PERSU CITYSSÄ.
Onko kokoomus, demari ja kepu luovuttanut Kymenlaakson Sähkön hallitus paikat yksin kokonaan persuille.