Minkälaiset bokserit ois sellasia hyviä tai onko jotai merkkiä mitä monet käyttää? itellä on vaa jotai vanhoja black horsen ja tarttisin uusia 😅
mistä hyviä boksereita?
21
1351
Vastaukset
- Anonyymi
senkus meet k citymarkettiin ja ostat vaikka björn borgin bokserit
- Anonyymi
tässä on ihmeen hyvät boxerit päällä ja halvat:
https://www.karkkainen.com/verkkokauppa/sloggi-men-start-hipster-3-pack-miesten-bokserit
ja tässä vähän paremmat:
https://www.stockmann.com/calvin-klein-underwear-bokserit-3-pack/1170224339-1.html
Noi kun ostat niin pärjäät jo pitkälle.... - Anonyymi
Monet pojat käyttää just noita björn borgin boksereita. Mullakin on muutamat sellaset mut varmaan eniten on Jack jonesin boksereita.
- Anonyymi
Mä käytän Björn borgin boksereita ja ne tuntuu ja näyttää hyviltä. On mulla myös muutamat black horsen bokserit ja nekin on ihan ok.
- Anonyymi
Kaupasta löytyy vaikka mitä. Eihän Suomessa myydä muuta 😂 jos jotain muuta mallia haluaa pitää se ostaa netistä.
- Anonyymi
Mulla on kaikenlaisia mut ehkä eniten noita Black horsen boksereita. On mulla myös semmosia lahkeettomia alushousuja mut niitä käytän tosi harvoin.
- Anonyymi
Osta noita Björn Borgin boksereita. Käytän niitä ite ja oon nähny että mun kaveritkin käyttää niitä.
- Anonyymi
Oon käyttänyt Puman ja Black Horsen boksereita ja ainakin ite tykkään niistä.
- Anonyymi
Joko kävit ostamassa boksereita?
- Anonyymi
sellaset starterin ''liukaspintaset'' on parhaat
- Anonyymi
Niken ja Puman bokserit on varmaan parhaita mitä oon käyttänyt
- Anonyymi
Under Armour tech 6in bokserit on parhaat
- Anonyymi
Mulla on kans muutamat. Harrastatko urheilua?
- Anonyymi
Mee Ruåtsiin tai Ahnanmaalle. Kyllä ne påjat kaupassa nevoo kädestäpitäen.
- Anonyymi
Älä osta liian matalii.
- Anonyymi
Miten liian matalia?
- Anonyymi
Onhan niitä monia hyviä merkkejä. Vaikka esim just Puma, Björn borg ja CK.
- Anonyymi
Björn Borgin bokserit on kyl parhaat joita oon käyttänyt. Just eilen kävin taas ostaa niitä.
- Anonyymi
Ostin vasta CK:t. Mukavat ja kikkeli tykkää
- Anonyymi
Mistä kaupasta oot ostanut niitä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja12914300Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va285924SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545485Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2994331HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.394087"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1003654Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant23561Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223538Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan592622Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.931418