..todeta miten täällä otetaan askeleita toisiaan kohti, niitä ensimmäisiä askeleita? Ilmankos toiset täällä vuosiakin niitä askeleita ottaa ja matkan voi mitata läppäriltä jääkaapille minkä verran on lähestynyt kohdettaan oikeassa elämässä jos edes sitäkään. Ikävää.
Vastaukset 5
- Anonyymi
Oletko siinä uskossa että näillä palstoilla etsitään kumppania parisuhteeseen?
- Anonyymi
Mitä väliä sillä on kun ollaan anonyymipalstalla? Kaikki on feikkiä.
- Anonyymi
Onhan tämä aitoa ajankulua. Olen muuten löytänyt jonkin verran aitoa tietoa (faktaa) jopa myrkyllisen feminismin asian-ajajien pajatuksien ansiosta.
- Anonyymi
Niccimaakareilla on jossain määrin pullat paremmin kohillaan kuin meillä nyymeillä. Mutta hehän ovatkin ihan oma lukunsa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3011273Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma301047- 64867
- 71847
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html420705- 47629
Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen72598- 38582
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M77574Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl450563