Minkälaista on nykyään saarijärven viikonloppu yöelämä? Viimeksi 10v sitten kävin niin ainakin ihan hirveää, vastaanottokeskuksen porukkaa pummimassa ja kerjäämässä joukottain. Aikoinaan ihan mukava paikkakunta ja hyvätunnelma.
Saarijärven yöelämä?
14
598
Vastaukset
- Anonyymi
Niinhän sinä pummi kyyläri teet
- Anonyymi
Nykyään jyväskylän piristeet pyörii paikallisten kääpiöiden käsissä. Näin ne puhuu kylillä. Mikään baari ei kannata saarijärven hohto on yhtä kadonnut kuin summassaaren konkka hotellin.
- Anonyymi
Sinähän sen tiedät pillerin popsija
- Anonyymi
ai pillerit on löytänyt sinnekin
- Anonyymi
On kyllä ihme kommentteja normaaliin kysymyksiin ja vastauksiin. Mikä järki?
- Anonyymi
Saarijärvellä ei ole mitään normaalia kysyjästä puhumattakaan.
- Anonyymi
Mestarissa on meininkiä, kannattaa suunnata sinne. Valitettavan hiljaista muuten. Sumppilaa kaivataan. Seurahuoneen hohto on mennyttä, eivät jaksa enää edes panostaa siihen. Kesällä kukonhiekka pelastaa paljon.
- Anonyymi
Eihän äipän helmoissa loisivat missään käy juoksevat naisia karkuun
- Anonyymi
Mestarissa huono palvelu,samat naamat töissä myös Seurahuoneella joten ei tule menestymään,baarin pitäjä vois ottaa uusia työntekijöitä jotka palvelualttiita ja hymyileviä asiakaspalvelun osaajia
- Anonyymi
No onhan ne tähänkin asti menestyneet.
- Anonyymi
Mestarilla ja huoneella on vain ihan eri omistajat... Ehkä työntekijöissä ei ole vikaa vaan tuollaisissa valittavissa. Kannattaa se palaute antaa suoraan sinne... 😂
- Anonyymi
samat naamat hoitaa ensin lapsia päiväkodissa, vanhuksia hoivakodissa ja vanehmpia yöt baarissa, ei ihme ettei naurata,
- Anonyymi
Sossu pummi kilahti
- Anonyymi
Naisia naisia, antautuvaisia. ...niille olisi kysyntää
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1102564
Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk1032462- 1801628
- 1711412
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede821275Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s861030Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen107983Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er183940Oudot kulkijat
Mikäs porukka se on ruennu kylällä ajelemaan tummalla farmari autolla ja pysäytteleevät ihmisiä kadulla. Koittavat repiä kuulemma autoon ja hakkaavat24923