Oma kypärä on lähes kokonaan käyttämätön kun nuorempana sen ostin mopokorttia varten ja nyt on A2 kortti hommauksen alla. Tyynyjen kanssa puristaa aivan perkeleesti poskia ja mietin saako sellaista kypärää käyttää jossa poskityynyt on otettu pois?
Kolisee ja heiluu vähän mutta ei maha mitään jos sitä nyt saa lain mukaan käyttää. Tiedostan että se ei ole läheskään yhtä turvallinen mutta ei oikein innosta ostaa uutta vaan sen takia, kun sitä ei ole käytetty kunnolla.
Saako kypärää käyttää jossa ei ole poskityynyjä/pehmusteita?
Anonyymi-ap
0
118
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?941855- 861313
- 1101143
- 761027
- 117986
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57863- 47781
- 36772
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693