Itesensäpaljastelu

Anonyymi-ap

Onko muita jotka saavat mielettömän hyvän kiiman paljastelusta? Itse nykyään olen varovaisempi, mutta halu on kyllä suunaton. Nykyään kävelen tiukoissa leggareissa tai nahkaleggareissa ja kulli varmasti pullottaa niin että se huomataan. Ja tilanteen tullen kyllä runkailenkin mukamas vahingossa jollekkin. Parturissa olen runkannut sen kaavun alla ja naama punaisena lauennut. Ja välillä jossain ovi vähän raollaan wc runkkaillut. Ja aikoinaan yhdessä naisten alusvaatteita myyvässä pikku kaupassa mennyt sovituskoppiin ja pyytänyt myyjää katsomaan sopivatko minulle. Tämä valitettavast jo lopetti.

6

780

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä tykkään käyttää erittäin läpinäkyviä uimahousuja, uimahaleisa ja uimarannalla.

    • Anonyymi

      Ihanat tiukat wetlook leggarit bootsit ja nahkarotsi.myös läpinäkyvä paita. Mulla on useita ihania nahka leggareita. Tiukkoja ja käyn usein levareilla kävelyllä. Mieletön kiima päällä . Kevättä odotellessa. Pirkanmaa levareilla. Kiihottaa myös riisua autossa ja hyväillä itseä. Sama vaikka joku katselis.

    • Joo, paljastelu kiihottaa! Läpinäkyvä paita (ks ed) on upea ajatus. Itse laitan löysästi kudotun villapaidan jonka läpi näkyy iho, tai erittäin avokaulaisen neuleen vaikka oon mies. Nännien hyväily ja näprääminen vetää kalun kovaksi.

    • Anonyymi

      Kotipuolessa oli saunan ikkunat tielle päin ja hyvä näkyvyys. Pidin verhot auki ja runkkasin kun naapurin vaimo tuli koulun siivoustöistä. Hän näki minua usein runkkaamassa. Myös muille naisille olen paljastanut kulliini. Nykyään olen paljastanut posliini kullin naapurissa asuvalle naiselle , pidän verhot auki ja valot päällä sekä usein minulla on rintaliivit ja sukkanauhat ja niihin sukat kun runkkaan . Eli sama itsellä, on tavattoman kiimaista kun runkkaan ja paljastan sisovaa kullia.
      M 64 Runkkari

    • Anonyymi

      Tapansa kullakin mikäs tuossa jos itsesi kanssa pystyt elämään ja sulla rahat riittää maksaa niitä sakkoja siveettömästä käytöksestä julkisella paikalla vähintään ja si taas jos joku tuota pittää ahdistavana tai ahdisteluna on kai siitä si jo taas vakavammat seuraukset jopa rahallisestikin

    • Anonyymi

      En tykkää paljastella itse, mutta se tuntuisi kovin kiihottavalta, jos jotkut muut päättäisivät paljastella minut vaikka väkisin. Tukevasti jalat ilmassa menettäisi vaatteensa muiden nähtäväksi.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      365
      842
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      842
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      76
      630
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      615
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      605
    6. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      599
    7. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      566
    8. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      129
      551
    9. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      547
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      540
    Aihe