Kenelle seksileluksi vai kenen seksilelu. Kysymys vanhemmille
Ei kait kukaan äiti tai isä halua teinipoikansa päätyvän vanhempien miesten seksileluksi.
Entäpä jos tilanne on toinen. Se alle 16-vuotiaspoika järjestää peliviikonlopun kavereilleen muun perheen ollessa poissa. Selviää että ainoa tulija on pikkuveljen kaveri. Siis selvästi nuorempi poika. Ja ilmassa on selvästi seksuaalinen viritys.
Saako teinipoika järjestää sen "peli-illan"?
Terveisin se Pikku Veljen Kaveri
Leluksi seksiin
8
5859
Vastaukset
- Anonyymi
Ehkä pitäisi kysyä pojalta tietääkö se Pikku Veljen Kaveri pelin säännöt?
Jos kyseessä on peliviikonloppu siis yökyläily hyvä olisi tietää saako se pikku kaveri nukuttua vieraissa paikoissa vai valvooko koko yön?- Anonyymi
Ymmärtääkseni se Pikku Veljen Kaveri on kysellyt 16-vuotiaan vanhemmilta jo että pääseekö.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ymmärtääkseni se Pikku Veljen Kaveri on kysellyt 16-vuotiaan vanhemmilta jo että pääseekö.
Niuvanniemen avohoito tapaus avautui jälleen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niuvanniemen avohoito tapaus avautui jälleen
Tänä on kinky seksi palsta, jos et ymmärtänyt.
Mene sinä takaisin osastollesi!
- Anonyymi
Suoraan sanoen että jos poikani olisi kipeästi seksilelua vailla, mieluummin vaikka itse pojan leluksi uhrautuisin kuin että hän käyttäisi hyväkseen nuorta poikaa!!!
Äiti45- Anonyymi
Delaa idiootti
- Anonyymi
Jos nuori poika haluaisi. Niin antaisin kyläillä.
- Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1793441
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten5012755Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!381534Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?1011379Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?221241- 451159
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3221101Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti491072Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1201038Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.36946