Kohta jytisee raketteja!

Naapurin rekkujen iloksi ajattelin ampua kunnolla raketteja...loppuu se räksytys!
6174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Koirat menee ihan sekaisin, samoin hevoset.
Mä olen ostanut ison läjän kunnon paukkuja. Saa koiranomistajat maksaa tekosistaan, kun ei oo jätöksiä kerännyt.

Äänestä
  • Kunnon paukut kehiin....rekku haukkunu 364 päivää vuodessa! NYT TULTA!

    Äänestä

  • Siinä lentää taivaalle sun sähkölaskun hinta....

    Äänestä

  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    🔞 ­­­N­­­y­­­m­f­­­o­­­m­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17686050B

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ihme asetelma. Rakettien ampujat vastaan koirat. Kai tää on vaan yhden ihmisolettaman huumoria, vai mitä tällä koetetaan esittää .

Äänestä
  • Persut tai persuoletetut uhoaa. Se lapsille tai lapsenmielisille sallittakoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naapurin rekkujen iloksi ajattelin ampua kunnolla raketteja...loppuu se räksytys!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu