Sofia B. Löytääkö miehen tänä vuonna, vai johtuuko tyytymään vain kerta kakkuihin ?

Anonyymi-ap

On ollut tänä vuonna Lontoosta ja Kanadasta mies kokelas ja ainakin neljä suomalaista mies ehdokasta hänellä ollut eron jälkeen Stefanista .

10

50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taitaa olla eilisen lupaus ja tämän päivän tapaus tää nainen, ei miestä rikasta saada yksistään silikoonitissit ja persettä heiluttamalla. Täytyy olla ammatti ja edes alkeellinen jonkinlainen sivistys taso edes naisella olemassa.

      • Anonyymi

        Kyllä mulkkua varmasti saa käyttöönsä, on eri asia kuitenkin vakio suhteesta ja sen löytämisestä ainakaan Suomesta .


      • Anonyymi

        😋😍😋😍😋😍😋😍😋

        😋 ­­­N­­­y­­m­­f­­o­­­m­­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17686064G

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Veikkaisin että Ranea odottaa vapautuvaksi. Tuo että muutti Ranen siskon asuntoon ja senjälkeen Rane perui valituksensa tuomiosta Sofian pahoinpitelystä, kertoo jo omaa kieltään. Sofian ei näin tarvitse mennä uudelleen oikeuteen puhumaan epätotuuksia. Ja Rane niin kovasti toi esille että ei ole Sofian kanssa mitään että melkein laittoi epäilyttämään. Kai Stefukin jotain tiesi kun raivokohtauksen sai kun Sofia muutti Ranen siskon asuntoon.

      • Anonyymi

        Ja vielä jatkan että olisivat niin kaksi toisilleen sopiva pari että onnea toivottaisin jos yhteen menisivät.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja vielä jatkan että olisivat niin kaksi toisilleen sopiva pari että onnea toivottaisin jos yhteen menisivät.

        Sofian elämän rakkaus oli Niko Ranta -Aho ja sielun kaveri ,niinkuin Seiskan kannessa sitä julisti. Itkeä volotti ja katsoi ikkunasta sisälle Espanjassa missä asui Nikon kanssa.Ei koskaan rakastanut Stefania, vaan halusi rahaa ja matkoja salaa, kun Niko oli vankilassa.


    • Anonyymi

      Missä Luke ja missä miljonääri suvun perillinen on, joko molemmat heivasi Sofian pois elämästään ?

      • Anonyymi

        Miehet saivat mitä halusivat ?!!


    • Anonyymi

      Varmaankin on Sofian tyydyttävä parinkympin kirppis laukkuun,kun ei ole
      kukaan ostamassa hänelle uutta 8000 maksavaa luis vuittonia,
      Ei seiskalehtikään lähde sponsoroimaan.

      • Anonyymi

        Kun Sofia oli vankilassa oli miettinyt ettei arvo laukut ja luksus enää merkitse hänelle mitään. No meni Stefanin kans sänkyyn ja päätti muuttaa mielensä, kun on nyt taas uusi mies maksajan paikalla sillä 🤣👏.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      101
      8827
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      47
      4349
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1946
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      39
      1554
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1480
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      34
      1209
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1190
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      887
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      872
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      837
    Aihe