Sofia B. Löytääkö miehen tänä vuonna, vai johtuuko tyytymään vain kerta kakkuihin ?

Anonyymi-ap

On ollut tänä vuonna Lontoosta ja Kanadasta mies kokelas ja ainakin neljä suomalaista mies ehdokasta hänellä ollut eron jälkeen Stefanista .

10

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taitaa olla eilisen lupaus ja tämän päivän tapaus tää nainen, ei miestä rikasta saada yksistään silikoonitissit ja persettä heiluttamalla. Täytyy olla ammatti ja edes alkeellinen jonkinlainen sivistys taso edes naisella olemassa.

      • Anonyymi

        Kyllä mulkkua varmasti saa käyttöönsä, on eri asia kuitenkin vakio suhteesta ja sen löytämisestä ainakaan Suomesta .


      • Anonyymi

        😋😍😋😍😋😍😋😍😋

        😋 ­­­N­­­y­­m­­f­­o­­­m­­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17686064G

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Veikkaisin että Ranea odottaa vapautuvaksi. Tuo että muutti Ranen siskon asuntoon ja senjälkeen Rane perui valituksensa tuomiosta Sofian pahoinpitelystä, kertoo jo omaa kieltään. Sofian ei näin tarvitse mennä uudelleen oikeuteen puhumaan epätotuuksia. Ja Rane niin kovasti toi esille että ei ole Sofian kanssa mitään että melkein laittoi epäilyttämään. Kai Stefukin jotain tiesi kun raivokohtauksen sai kun Sofia muutti Ranen siskon asuntoon.

      • Anonyymi

        Ja vielä jatkan että olisivat niin kaksi toisilleen sopiva pari että onnea toivottaisin jos yhteen menisivät.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja vielä jatkan että olisivat niin kaksi toisilleen sopiva pari että onnea toivottaisin jos yhteen menisivät.

        Sofian elämän rakkaus oli Niko Ranta -Aho ja sielun kaveri ,niinkuin Seiskan kannessa sitä julisti. Itkeä volotti ja katsoi ikkunasta sisälle Espanjassa missä asui Nikon kanssa.Ei koskaan rakastanut Stefania, vaan halusi rahaa ja matkoja salaa, kun Niko oli vankilassa.


    • Anonyymi

      Missä Luke ja missä miljonääri suvun perillinen on, joko molemmat heivasi Sofian pois elämästään ?

      • Anonyymi

        Miehet saivat mitä halusivat ?!!


    • Anonyymi

      Varmaankin on Sofian tyydyttävä parinkympin kirppis laukkuun,kun ei ole
      kukaan ostamassa hänelle uutta 8000 maksavaa luis vuittonia,
      Ei seiskalehtikään lähde sponsoroimaan.

      • Anonyymi

        Kun Sofia oli vankilassa oli miettinyt ettei arvo laukut ja luksus enää merkitse hänelle mitään. No meni Stefanin kans sänkyyn ja päätti muuttaa mielensä, kun on nyt taas uusi mies maksajan paikalla sillä 🤣👏.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      117
      10002
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      78
      5016
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      69
      4842
    4. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      7
      3300
    5. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      14
      2507
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      107
      1740
    7. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      55
      1560
    8. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1536
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      59
      1454
    10. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      66
      1392
    Aihe