Huomaatko S musta että olen ihastunut

Sinuun? Olit taas aivan ihastuttava ja sun lähellä on hyvä olla.
766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tuomo tunge mulkkus kaverin perseeseen

Äänestä
  • Nii just !

    Äänestä

Koska

Äänestä
  • Tänään

    Äänestä

Ei mun lähellä ole hyvä olla, sun lähellä.
Huomasitko, miten sitko?
T.tänään mietin, mikähän huora tuo on, vai mietinkö, sitten mietin keksiä ja oksensin verta, moro? Tuli verisuihku suusta ja suolenkimpaleita, vielä on hhrrrjjjoulyöuäyäyhhrrrlllöyrtrlllöyärlllua... hrrrrlllöyrl.fi
https://m.youtube.com/watch?v=0_FDPU1xImE

Äänestä
  • 😅🫣🤍

    Äänestä

En ole ihan varma

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sinuun? Olit taas aivan ihastuttava ja sun lähellä on hyvä olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu