Äiti nyt on uusi vuosi ja uudet miehet sulle. T: Teini
Äiti.. sinusta pitää olla huolissaan.
12
257
Vastaukset
- Anonyymi
🤣👍🏾
- Anonyymi
Fantasiasta jatka samaan malliin teini
- Anonyymi
Äiti on niin kaikkiruokainen. Tummasta tykkää.
Ai tykkää vai? Kyllä tummien ja mustien kanssa voi jutella, kuin ihmiselle. Tanssilattiallakin voi pyörähdellä. Mutta siskon entiselle, joka on musta ja sanoo sen olevan puhdas väri, sanon että kädet pestessä mun kädet näyttää valkoiselta. Häviän sille rasistisuudessa.
- Anonyymi
toivotaan, että suomi ja maailma, 10 vuodessa parempi on,
- Anonyymi
Älkää puuttuko äitien ihmissuhteisiin. Keskittykää omiin. Jos kerralla tärpännyt ole onnellinen. Kaikilla niin ei ole.
Herokanava, just ny.
- Anonyymi
Hero valittu. Mission complited. Miksi juuri tämä? :)
Omistettu kaikille kansalais vapaustaistelijoille.
- Anonyymi
Joo, esimerkiksi implisiittinen oikeus uskoa palstan provohahmojen todelliseksi ja tietämäkseen henkilöksi kokemiseen🥱👍Ihmisen kokemus on niin arvokas!
Anonyymi kirjoitti:
Joo, esimerkiksi implisiittinen oikeus uskoa palstan provohahmojen todelliseksi ja tietämäkseen henkilöksi kokemiseen🥱👍Ihmisen kokemus on niin arvokas!
Jep.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942543- 188907
- 53733
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119662- 49562
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?12481- 48477
- 55445
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11440