päiväkahviseuraa varatulle naiselle

siisti, varattu nainen kaipailisi sinua helliin hetkiin puolison impotenttiuden johdosta. Toiveena siisti, itsestään huolta pitävä 45+ mies, saman ikäiselle naiselle.
194149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

No eikun vaan..

Äänestä

Miksi et hanki kaalimatoa.

Äänestä

Minä en jaksa ensin lipittää kahvia ja herttaisesti keskustella ja harrastaa esileikkiä.
Tule Lidlin taakse P-paikalle niin voin autossa tyrkätä muutaman kerran.ä, kolmen minuutin sessio niin ei ehdi lasitkaan autossa mennä höyryyn.

Äänestä

Varo kiuruvetisiä mutta pääasia että saa sitä varmaan ja raha vissiin kelpaa?

Äänestä

Tule vuan Iisalamen tyttö tänne Kiuruveille, tiällä on kunnon alfa urroita. Siellä iisalamessa on vuan niitä onnettomia nahjuksia, niistä eijjoo muuta kun harmia naesille.

Äänestä
  • Kiuruveen rehupuntit saapi kuonoonsa reissumiehiltä

    Äänestä

Kuivaa vonkujata kukaan kehtoo polkasta.Hanki dildo!!!

Äänestä

Ei mullakaa viisari värähtäis jos olis hylje eukkona

Äänestä

tummeli ja vagisan auttaa

Äänestä

Täälläpä sinulle olisi 53v. asiallinen mies Iisalmesta. Olisi kiva tavata ja tutustua...

Äänestä

Mikään ei naisille riitä .Oma mies on ilmeiseti kiva ja koulutettu ,kun on hieno tittelikin impotentti, silti pitää päästä vieraisiin pettämään.

Äänestä
  • Mitäs on päästänyt tulemaan läskimahan ja yli painon, ja huono kunto. Ja pitää käyttää Alko holia. Semmoiset on yleisesti ottaen imotenttijä. Ja eivätkä tiedä mitä naisella tehdään.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Mitäs on päästänyt tulemaan läskimahan ja yli painon, ja huono kunto. Ja pitää käyttää Alko holia. Semmoiset on yleisesti ottaen imotenttijä. Ja eivätkä tiedä mitä naisella tehdään.

    Siis impotenttejä.

    Äänestä

Kahtos peeliin.. Varmaan on niin pitkänuamanen lehmän ruato joka eeoo ies viiksiään ajanu ni ee ihme ettei isännällä makkara värähdä, varsinkaan ku sohvalla läski makkoo ja ukko on uupumukseen asti töetä tehny sitä elättääkseen... Siinä kiitos ku huoroomaa pitää ruveta!

Äänestä
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍

    Äänestä

EEKÖ ARI ANNA?

Äänestä

No ee jos arska on tehtaalla?

Äänestä

Kukkaan sitä läskiruohoa akkoo huoli kuin härän juoppo kööri. Kaikki ukkonsa ja muittenkin ukot käyny huoroomassa ja mitä siistiin tulee.. Hyi stna. Ei pysty.. Ei kykene.. Ennemmin lapaseen

Äänestä

Kyllähän niitä orhia löytyy jos on ottajia..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

siisti, varattu nainen kaipailisi sinua helliin hetkiin puolison impotenttiuden johdosta. Toiveena siisti, itsestään huolta pitävä 45+ mies, saman ikäiselle naiselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu