Jee kohta tulee kesä ja oluset. yhdet kesän parhaista juhlista.....
Oluset
Kesämies
41260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
voi voi.... vai tulee ne oluset.
Mä kuulen ne ilmaseks ilman mitään sisäänpääsyä. ja mulla on omat oluset nimittäin vesi ja mehu se vasta herkullista onkin.. nami! nami!
pitäkää hauskaa ja tulkaa kertomaan tänne millasta oli.
..oikeesti joku sekopää???
Kannattas elää se nuoruus jossain vaiheessa!! Sä et nimittäin selvinpäin koko elämääs pysy. Jos et nuorena juhli juhlias, ni pilaat sit lastes elämän ku dokaat baareissa tai kotona kaikki illat!!! Kaikilla (tai ainakin 99%) nimittäin on bailuvaihe jossain välissä. En halua kannustaa juomaan, mut mun mielestä jokainen saa ottaa kohtuudella jos siltä tuntuu.
Sitäpaitsi jokainen saa elää elämäänsä niinkun haluaa, juoda vaikka sen jos siltä tuntuu, ja sä nipottaa ja kuolla neitsyenä jos haluut.. PIÄ SIIS NÄPPIS EROSSA TOISTEN ASIOISTA, JA VARO ETTETTE TÖRMÄÄ TOISIINNE NIILLÄ PYÖRILLÄNNE, KUN HUITELETTE NIILLÄ PITKIN KYLIÄ(naurettavaa, pururata on lenkkeilyä varten, ei paikat missä on liikennettä)!!!!!!!!! (sitä paitsi myös punasia päin ajaminen on rikos neiti siveyspoliisi)
Onx tänä vuonnakin meille "lepakoille" omia jatkoja Olusilla? On muuten jo monta vuotta olleet parhaat kesän bileet(jatkot) !!