Ikävä Teetä

Vihreä tee on hyvää, mutta eräs ihmis-Tee on lempparini :) 💙🍵
2774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Oliko naiselta miehelle?

Äänestä
  • Ei huono ajatus.

    Äänestä

On kyllä ei muuta olekaan kuin sitä❤

Äänestä
  • Tunge mulkkuas kavereiden perseeseen Tuomo

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Tunge mulkkuas kavereiden perseeseen Tuomo

    Trollin neula on jumissa.

    Äänestä

Kiitos. Piristää kuvitella aina välistä, että oikeesti kaivataan.

Äänestä

Minäkin kaipaan sinua, 🙂🙂 🤗🤗 N

Äänestä

Ja, sen kunniaksi, unelmien asunto Raaseporissa, sinulle, 🥳🥳😇😇 N

Äänestä

Ei se kyllä ole niin hyvän makuista se vihreä tee ole, vaikka väittävät sen kyllä olevan terveellistä. Mie tykkään kahvista ja yhdestä naisesta, naiseta enemmän, nainen on symppis.

Äänestä
  • Mitä vihreää teetä tarkoitat? Esim senchaa saa tosi monenlaista ja kiinalaista teetä vasta onkin ties miten montaa erilaista. En kyl itsekään useimmista kauheasti välitä, mutta ehkä en vaan osaa hauduttaa niitä tarpeeksi hyvin. - joku muu tee

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Mitä vihreää teetä tarkoitat? Esim senchaa saa tosi monenlaista ja kiinalaista teetä vasta onkin ties miten montaa erilaista. En kyl itsekään useimmista kauheasti välitä, mutta ehkä en vaan osaa hauduttaa niitä tarpeeksi hyvin. - joku muu tee

    Jasmiini vihreä on hyvää :)

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Jasmiini vihreä on hyvää :)

    Sekin on kyllä hyvää. Kannattaa myös kokeilla vähän erilaisilla lämpötiloilla, kun niissäkin on vaihtelua. Itse oon huomannut monessa olevan 80 astetta vähän liian paljon.

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Sekin on kyllä hyvää. Kannattaa myös kokeilla vähän erilaisilla lämpötiloilla, kun niissäkin on vaihtelua. Itse oon huomannut monessa olevan 80 astetta vähän liian paljon.

    Itse avaan lehdet kaatamalla kuumaa vettä ensin ja myöhemmin hauduttelen lämpimällä. Vihreätä teetä ei saa hauduttaa liian pitkään!

    Äänestä

Söin juuri hasselpähkinöitä mutta Hoo naista on vaan ikävä tällä tee miehellä...

Äänestä
  • Onko neula jumissa trolli?

    Äänestä

  • Pähkinät on hyviä. Lohdutusta T miestä kaivatessa---tässä sivussa...

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Pähkinät on hyviä. Lohdutusta T miestä kaivatessa---tässä sivussa...

    Ne kyllä on. Hunajapähkinätkin tosi hyviä, mut harmillisesti niissä on turhan paljon sokeria.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Ne kyllä on. Hunajapähkinätkin tosi hyviä, mut harmillisesti niissä on turhan paljon sokeria.

    Tuo on totta ja siksi niitä ei voi nyt syödä.

    Äänestä

Pähkinät on hyviä, mutta kalliita, tuo, on edullinen, lips, mehu, jää, jäätelö, paketti, jossa on Jopa, 20% marjaa, ja, sitten paistaa paistin, pannulla 3-4 banaania, ja, ottaa ruotsalaista mehu, tiivistettä, ja laittaa veteen ja jääkaappiin, 🤗🤗

Äänestä

Oujee!

Äänestä

Inkiväärillä ja hunajalla

Äänestä

Jaa nii mikähä ihmis tee eikö teet ol kaiks ihmisille tarkoitettu

Äänestä

Rakastan h naista 💗💗💗

Äänestä
  • Rakastan t miestä, sivusta

    Äänestä

Teet on jumalolentoja, parhaimpia kaikessa

Äänestä

Mihis tullaan? T. Aki & Hessu

Äänestä
  • HessuHopoko siellä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vihreä tee on hyvää, mutta eräs ihmis-Tee on lempparini :) 💙🍵

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu