Voiko tulla?

Onko alapää vuotaa jos on raskaana? en ole vielä tehnyt testiä mutta nyt on ainakin alkanu normaalia pienemmät vuodot.. Yleensä on tullut vuotoa enemmän.. ja on jotain pari viikkoa myöhässä..
2457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiedän erään äidin jolla tuli kuukautiset kahdeksannelle kuukaudelle ihan normaalisti. eli kannattaa tehdä se testi.

Äänestä

Mulla tuli vuotoa myös vaikka olin raskaana. Vuodot oli normaalia niukemmat ja kesti vain pari pv. Testiä vain hakemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äityli kirjoitti:

Onko alapää vuotaa jos on raskaana? en ole vielä tehnyt testiä mutta nyt on ainakin alkanu normaalia pienemmät vuodot.. Yleensä on tullut vuotoa enemmän.. ja on jotain pari viikkoa myöhässä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu