Total Sec turvallisuuspalvelut kokemuksia kyseisestä yrityksestä

Anonyymi-ap

Kaapelitehtaan Uudenvuoden juhlien narikkakaaos ei ole ainoa tämän
kyseisen firman aiheuttama kaaos festareilla. Miten paljon katukuvassa
näkyy total sec vartijoita?

11

2501

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kenties Las Palmasin pujopartainen järjestyksenvalvoja on tämän yrityksen palveluksessa? Pääteltynä asiakaskadosta ja häneen tyytymättömien määrästä kyseisessä paikassa. Aivan varmasti muuten hyvä järjestyksenvalvoja, mutta väärässä paikassa tehtävää suorittaessaan. Hän sopisi teollisuusvartiointiin, jossa ei tarvitse olla kontaktissa asiakkaiden kanssa.
      Ravintolan kannattaisi kokeilla muita vaihtoehtoja. Sellaista, joka luo asiakkaisiin miellyttävän tunteen. Muissa ravintoloissa hymyilevä, ystävällisesti vieraansa vastaanottava järjestyksenvalvoja on edellytys työtehtävään. Hämeenmaan kannattaa kartoittaa tämä asia asiakkaita kuuntelemalla.

    • Anonyymi

      Pelicans-Ilves peli
      Jyrkkärinteiselle estivät näkyväsyuden kentälle. Seisoivat keskellä käytävää valvomassa seisomakatsomos. Pyynnöistä huolimatta eivät siirtyneet käytävältä. Sallivat myös seisomakatsomon ihmisiä istumaan käytävälle.
      Ala-arvoista toimintaa.

    • Anonyymi

      Ei mitään positiivista sanottavaa tästä firmasta.

    • Anonyymi

      Asiakkaiden kohtelu ylimielistä. Ei minkäänlaisia asiakaspalvelutaitoja. Ei mitään kunnioitusta asiakkaiden omaisuutta kohtaan. En usko tilanteen kohentuvan jos eivät näe omassa toiminnassaan mitään parantamisen varaa.

      • Anonyymi

        Pitää niin paikkansa tuon firman kohdalla. Ovat hyvin ylimielisiä ja se on helppo kovistella JV statuksen suoman turvin. Näiden toiminta ei aina kestä päivänvaloa


    • Anonyymi

      Total sec ja H. Vappula kuuluu kyllä samaan kastiiin kun Avarnin pahoinpitelijät.

      • Anonyymi

        Totta. Se on helppo vähän "kurmuuttaa" kun asiakas on alkoholin vaikutuksen alaisena eikä pysty puolustaa itseään.


      • Anonyymi

        Jännä, että Avarnia mollataan jatkuvasti muutaman idioottipahoinpitelijän takia. Mutta kukaan ei ole laittamassa tiettyä lääkärikeskusta boikottiin, vaikka sen psykiatri tuomittiin murhasta.


    • Anonyymi

      Millainen paikka mahtaa olla työnantajana? Kiinnostaisi tietää..

    • Anonyymi

      Maksaneeko vuosilomakorvaukset ym. Tuntipalkka ja mahdolliset ilta- ja yölisät ilmoittavat hakemuksessa.

      • Anonyymi

        Noup


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe