Total Sec turvallisuuspalvelut kokemuksia kyseisestä yrityksestä

Anonyymi-ap

Kaapelitehtaan Uudenvuoden juhlien narikkakaaos ei ole ainoa tämän
kyseisen firman aiheuttama kaaos festareilla. Miten paljon katukuvassa
näkyy total sec vartijoita?

11

1928

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kenties Las Palmasin pujopartainen järjestyksenvalvoja on tämän yrityksen palveluksessa? Pääteltynä asiakaskadosta ja häneen tyytymättömien määrästä kyseisessä paikassa. Aivan varmasti muuten hyvä järjestyksenvalvoja, mutta väärässä paikassa tehtävää suorittaessaan. Hän sopisi teollisuusvartiointiin, jossa ei tarvitse olla kontaktissa asiakkaiden kanssa.
      Ravintolan kannattaisi kokeilla muita vaihtoehtoja. Sellaista, joka luo asiakkaisiin miellyttävän tunteen. Muissa ravintoloissa hymyilevä, ystävällisesti vieraansa vastaanottava järjestyksenvalvoja on edellytys työtehtävään. Hämeenmaan kannattaa kartoittaa tämä asia asiakkaita kuuntelemalla.

    • Anonyymi

      Pelicans-Ilves peli
      Jyrkkärinteiselle estivät näkyväsyuden kentälle. Seisoivat keskellä käytävää valvomassa seisomakatsomos. Pyynnöistä huolimatta eivät siirtyneet käytävältä. Sallivat myös seisomakatsomon ihmisiä istumaan käytävälle.
      Ala-arvoista toimintaa.

    • Anonyymi

      Ei mitään positiivista sanottavaa tästä firmasta.

    • Anonyymi

      Asiakkaiden kohtelu ylimielistä. Ei minkäänlaisia asiakaspalvelutaitoja. Ei mitään kunnioitusta asiakkaiden omaisuutta kohtaan. En usko tilanteen kohentuvan jos eivät näe omassa toiminnassaan mitään parantamisen varaa.

      • Anonyymi

        Pitää niin paikkansa tuon firman kohdalla. Ovat hyvin ylimielisiä ja se on helppo kovistella JV statuksen suoman turvin. Näiden toiminta ei aina kestä päivänvaloa


    • Anonyymi

      Total sec ja H. Vappula kuuluu kyllä samaan kastiiin kun Avarnin pahoinpitelijät.

      • Anonyymi

        Totta. Se on helppo vähän "kurmuuttaa" kun asiakas on alkoholin vaikutuksen alaisena eikä pysty puolustaa itseään.


      • Anonyymi

        Jännä, että Avarnia mollataan jatkuvasti muutaman idioottipahoinpitelijän takia. Mutta kukaan ei ole laittamassa tiettyä lääkärikeskusta boikottiin, vaikka sen psykiatri tuomittiin murhasta.


    • Anonyymi

      Millainen paikka mahtaa olla työnantajana? Kiinnostaisi tietää..

    • Anonyymi

      Maksaneeko vuosilomakorvaukset ym. Tuntipalkka ja mahdolliset ilta- ja yölisät ilmoittavat hakemuksessa.

      • Anonyymi

        Noup


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      1589
    2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      125
      1414
    3. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      82
      1240
    4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      62
      1133
    5. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      10
      1018
    6. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      979
    7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      210
      784
    8. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

      Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
      Ikävä
      57
      753
    9. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      119
      703
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      20
      698
    Aihe