Hei, haluaisiko joku tietävä kertoa mihin voisi viitata juuri näkemäni uni? Unessa sytytin itseni palamaan ja jostain syystä se ei tuntunut kamalalle, en myöskään kuollut.
Viime aikoina on ollut kovaa stressiä erään tilanteen takia, janoan vapautta.
Viime aikoina on ollut kovaa stressiä erään tilanteen takia, janoan vapautta.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuli on hyvä enne. Jos koti palaa, se merkitsee pysyvää onnea. Jos työpaikka palaa, bisnekset sujuvat erinomaisesti. Tuli ja liekit ovat positiivisessa mielessä hengen, rakkauden ja intohimon vertauskuva. Negatiivisesti ne kertovat kiukusta, turhautumista ja mielipahasta.
Lähde: MTV unientulkinta avainsanat.
Palovamma. Tuli on yleensä hyvä enne, ja myös palovamma lupaa hyvää, jos se on tulen aiheuttama. Jos poltat itsesi kuumassa vedessä, suunnitelmasi kariutuvat.
Lähde: MTV unientulkinta avainsanat
Kysehän on uudistumisesta tai sen halusta. Koska itse sytytit itsesi palamaan niin silloin se muutoksen halu lähtee sinusta.
Tuli kuvaa sieluasi ja Jumalan liekkiä sielussasi.
Pääset vapaaksi hankalasta tilanteestasi, kun kuuntelet sieluasi.🔥