On myös hieman hassua

Miksi sinä mulle ylipäätään mitään mihinkään vastaat? Siis täällä. Ja oikeassa elämässäkään ei olisi niihin aiempiin kannattanut reagoida mitenkään. Aivankuin haluaisit laittaa tarkoituksella vettä myllyyn. Osaatko ottaa itse mistään toiminnastasi vastuuta? Ja kuule ei edes tarvi tässä asiassa. Otan kaiken vastuun, mutta tahdon sinusta eroon.
857
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Luultavimmin täällä kyllä vastailee vaan lukuisat randomit, joilla sattuu olemaan suhteellisen samanlainen tilanne, tai tykkäävät muuten vaan trollata.

Äänestä

Kuule sinä aapee pösilö, keskustelupalstalla saa vastailla ihan kelle tykkää.

Äänestä
  • Ja: mitä tykkää.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ja: mitä tykkää.

    Ei muuten saa mutta onneaan voi kokeilla

    Äänestä

Älä ota itseesi palstakirjoituksia. Jos joku nimenomaan sulle haluaisi avautua niin kirjoittaisi sulle suoraan vaikka wa viestin. Kukaan ei pakota lukemaan mitä joku tänne kirjoittaa.

Olet todennäköisesti jo päässyt eroon siitä kestä puhut muutenkin. Et kai sinäkään täällä muuten kirjoittelisi.

Kummallinen joukkopsykoosi täällä vaan tulee.

Äänestä
  • Jatkan... mitä jos ne viestit joita ajattelet itseesi kohdistuviksi ei ole tarkoitettu ollenkaan sun luettavaksi? Oli kirjoittaja kuka oli.

    Äänestä

Helsingin Hitler taas asialla.
Tituleerattu "hyvänmielen lähettiläs"

Äänestä

Tämä aloitus, jonka sisältöä en kovin läheiseksi tunnista on hyvä alusta muistuttamaan ihmisille jotka ei koskaan antaneet mahdollisuutta puolustautua puheilta tilaisuuden lopettaa molemmin puolin teeskentely, ei ole välttämätöntä edes tervehtiä ja voi miettiä onko tilan antaminen se paras mitä voi tilanteen hyväksi tehdä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi sinä mulle ylipäätään mitään mihinkään vastaat? Siis täällä. Ja oikeassa elämässäkään ei olisi niihin aiempiin kannattanut reagoida mitenkään. Aivankuin haluaisit laittaa tarkoituksella vettä myllyyn. Osaatko ottaa itse mistään toiminnastasi vastuuta? Ja kuule ei edes tarvi tässä asiassa. Otan kaiken vastuun, mutta tahdon sinusta eroon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu