Miten ilmaiset kiinnostuksen, jos haluat tutustua

Anonyymi-ap

paremmin ja mahdollisesti aloittaa suhteen?

4

318

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä puhun heti avoimesti tunteistani, jos mikään ei estä sitä. Olen jo ihastunut siinä kohtaa, kun mietin suhteen aloittamista. Jos noin muuten yleisesti kiinnostaa, menen juttelemaan ja ehdotan jotain tapaamista ellei se muuten järkkäydy.

    • Anonyymi

      Ehdotan treffejä, se on selvintä jatkon kannalta. Siellä näkee onko mahiksia jatkoon. Sanon suoraan jos näyttää siltä, että toiset treffit kannattaa. Toivon myös toiselta selvää viestintää.

    • Anonyymi

      Voin kommentoida jotain kuvaa instassa ja laittaa viestiä, kokeilla sitä kautta jos lähtee juttu luistamaan

    • Anonyymi

      Riippuu tilanteesta. Jos ollaan samoissa porukoissa yritän ensin juttelun lomassa tunnustella onko vastakaikua. Sitten pyrin pääsemään kahdenkesken jollain keinolla, saatan ehdottaa yhteistä tekemistä. Kun näin on menty jonkin aikaa, otan kiinnostuksen keskusteluun. Jos taas treffaan jonkun sovelluksen kautta, siinä on jo oletuksena treffit joiden aikana selvitellään miten paljon synkkaa ja jatko sen mukaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      29
      5007
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      63
      1890
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      111
      1799
    4. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1660
    5. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1584
    6. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      222
      907
    7. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      901
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      43
      833
    9. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      793
    10. Mitkä on ne piirteet

      Mitkä kaivatussasi vetoaa tai mihin ihmiset kiinnittävät huomiota
      Ikävä
      53
      782
    Aihe