Kyllä on typerä auto. Iso tabletti eikä muuta. Typeriä pieruääniä ja muuta olematonta ja tarpeetonta. Oven kahvatkin lapselliset. Nokkapellikin lapsellinen pellikotelo. En tuollaita rahaa maksa noin laaduttomasta paskasta.
Tesla Y malli
11
299
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko koskaan ajatellut, tai edes äitisi kertonut, että kateus on taudeista pahin. Se ajaa monen masennukseen ja lopulta itsetuhoon.
- Anonyymi
Eihän sitä ole pakko ostaa jos ei tykkää. Osta se Corolla, se on halvempikin.
- Anonyymi
Niin onkin! Ajan 1993 Corolla FX 1,6i mallisella, ajettu vasta 346 tkm. Hyvin pelittää ja näitä on paljon täällä Lieksassa.
- Anonyymi
Model Y oli TM talvitestissä. Ajo-ominaisuudet cruisen kanssa puhdas nelonen eli huonoin koko TM historiassa.
Lämmityslaite on niin huono ettei pärjää edes 60-luvun kuplalle. - Anonyymi
Tesla on jäänyt jälkeen. Niin paljon parempia sähköautoja tullut.
- Anonyymi
TRÖÖÖÖLLL ! ! RYS. . .SÄN TROLLITEHTAAN DISSAUSTA ! ! ÄLÄ KOMMENTOI ! ! ÄLÄ RUOKI TROLLITEHDASTA ! !
- Anonyymi
Tesla Model Y taitaa olla tuossa kokoluokassa turvallisin auto. Hyvä toimintamatka myös, nopea lataus.
- Anonyymi
Kyllä jotain hyvää on. Ulkonäkö kyllä hiukan heikko. Jotain siitä puuttuu.
- Anonyymi
Model Y sai TM 05/22 julkaistussa talvitestissä yhden tähden. Oli historian huonoin talviauto. Sanoivat että auto liki vaarallinen.
- Anonyymi
Ei heltiä Teslalta toimittajille yksityiskäyttöön kokeiluautoja. Eikä Tesla mainosta lainkaan.
Muualla maailmassa Tesla Model Y on saanut erinomaisia testituloksia, ja on tulossa pikavauhtia maailman suosituimmaksi automalliksi.
Euro-NCAPin testissä todettiin kaikkein turvallisimmaksi automalliksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei heltiä Teslalta toimittajille yksityiskäyttöön kokeiluautoja. Eikä Tesla mainosta lainkaan.
Muualla maailmassa Tesla Model Y on saanut erinomaisia testituloksia, ja on tulossa pikavauhtia maailman suosituimmaksi automalliksi.
Euro-NCAPin testissä todettiin kaikkein turvallisimmaksi automalliksi.Voi olla turvallisin joo , mutta huonoin talviauto se Y myös on . Jos asioita mitataan mittareilla ja kelloilla , niin ei siinä " yksityiskäyttöön annetut kokeiluautot " auta . Faktat on faktoja , tosin niitä ei lahkossa arvosteta .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703179
- 622525
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562166Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942085- 551982
- 421614
- 401580
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141283EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391188- 61103