Kyllä on typerä auto. Iso tabletti eikä muuta. Typeriä pieruääniä ja muuta olematonta ja tarpeetonta. Oven kahvatkin lapselliset. Nokkapellikin lapsellinen pellikotelo. En tuollaita rahaa maksa noin laaduttomasta paskasta.
Tesla Y malli
11
327
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko koskaan ajatellut, tai edes äitisi kertonut, että kateus on taudeista pahin. Se ajaa monen masennukseen ja lopulta itsetuhoon.
- Anonyymi
Eihän sitä ole pakko ostaa jos ei tykkää. Osta se Corolla, se on halvempikin.
- Anonyymi
Niin onkin! Ajan 1993 Corolla FX 1,6i mallisella, ajettu vasta 346 tkm. Hyvin pelittää ja näitä on paljon täällä Lieksassa.
- Anonyymi
Model Y oli TM talvitestissä. Ajo-ominaisuudet cruisen kanssa puhdas nelonen eli huonoin koko TM historiassa.
Lämmityslaite on niin huono ettei pärjää edes 60-luvun kuplalle. - Anonyymi
Tesla on jäänyt jälkeen. Niin paljon parempia sähköautoja tullut.
- Anonyymi
TRÖÖÖÖLLL ! ! RYS. . .SÄN TROLLITEHTAAN DISSAUSTA ! ! ÄLÄ KOMMENTOI ! ! ÄLÄ RUOKI TROLLITEHDASTA ! !
- Anonyymi
Tesla Model Y taitaa olla tuossa kokoluokassa turvallisin auto. Hyvä toimintamatka myös, nopea lataus.
- Anonyymi
Kyllä jotain hyvää on. Ulkonäkö kyllä hiukan heikko. Jotain siitä puuttuu.
- Anonyymi
Model Y sai TM 05/22 julkaistussa talvitestissä yhden tähden. Oli historian huonoin talviauto. Sanoivat että auto liki vaarallinen.
- Anonyymi
Ei heltiä Teslalta toimittajille yksityiskäyttöön kokeiluautoja. Eikä Tesla mainosta lainkaan.
Muualla maailmassa Tesla Model Y on saanut erinomaisia testituloksia, ja on tulossa pikavauhtia maailman suosituimmaksi automalliksi.
Euro-NCAPin testissä todettiin kaikkein turvallisimmaksi automalliksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei heltiä Teslalta toimittajille yksityiskäyttöön kokeiluautoja. Eikä Tesla mainosta lainkaan.
Muualla maailmassa Tesla Model Y on saanut erinomaisia testituloksia, ja on tulossa pikavauhtia maailman suosituimmaksi automalliksi.
Euro-NCAPin testissä todettiin kaikkein turvallisimmaksi automalliksi.Voi olla turvallisin joo , mutta huonoin talviauto se Y myös on . Jos asioita mitataan mittareilla ja kelloilla , niin ei siinä " yksityiskäyttöön annetut kokeiluautot " auta . Faktat on faktoja , tosin niitä ei lahkossa arvosteta .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437407
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543693Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473556- 623308
- 512994
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522970Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931871- 471551