Mikä sai sinut tuhlaamaan aikaani?
Mikä sai minut itkemään perääsi vaikka tiesin että et välitä?
Miksi annoit minun kärsiä?
Miksi vain pelasit minulla?
Miksi halusit nähdä f2f mutta et tullut paikalle?
Miksi juttelit minulle vaikka sulla on paljon muita muijia?
Miksi oletin että tykkäsit minusta?
Miksi annoit kuvan että tykkäisit minusta vaikka et sitä oikeasti tehnyt?
Miksi?
Niin monta kysymystä lisää mutta en jaksa kysellä kun ei vastausta tule..
Mikä sai sinut satuttamaan näin?
4
271
Vastaukset
- Anonyymi
Älkää koskaan luottako miehiin !
- Anonyymi
Silmät alkaa aueta😾eikö olekkin ihania miehiä sit ihmetellään kun ei luoteta😐
- Anonyymi
Olet väärässä aloittaja. Käänny ajatuksissasi 180 astetta, niin uskot ja näet, että hänkin välittää sinusta. Se tässä on totuus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit375280Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994541Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483829KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1443039Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku122514Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182048Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469