Pizzeriassa käynti

Kävin syömässä Kotipizzassa, pizzat oli erinomaiset, kiitos siitä. Silmään pisti kun henkilökunta pyyhki samalla luutulla pöydät ja istuimet, oisko siinä käytännössä parantamisen varaa. Muuten paikka vaikutti siistiltä.
8980
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ensin tuolit ja sitten pöytä😁

Äänestä

Juurikin näin tehtiin, vuoronperään molempia 😯

Äänestä

Taijat olla oikein kova pongari. mitä seuraavaksi. Joko oot miettiny.?

Äänestä
  • Sinä taidat kommentoida joka ketjua, mitä seuraavaksi?

    Äänestä

  • Oisko kissatonnikala, eikös se ollut joskus se monenkin keksitty juttu aikoinaan.

    Äänestä

On se kumma, ihan perusjuttuja noiden luutuamis asioiden pitää olla?!
Hygieniapassi -koulutus ei vissiin ole vahvimpana lajina, vaikka pitäisi olla??!!!!

Äänestä
  • saman värinen luutu oli veskissäkin,olisiko sama,entiedä mutta värisama

    Äänestä

Entäs moppi🤔.
terv. Oiva

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kävin syömässä Kotipizzassa, pizzat oli erinomaiset, kiitos siitä. Silmään pisti kun henkilökunta pyyhki samalla luutulla pöydät ja istuimet, oisko siinä käytännössä parantamisen varaa. Muuten paikka vaikutti siistiltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu