Sä heilautat mun maailmaa joka kerta, kun sä katsot mua silmiin. Mä oon vähän yrittänyt vältellä niitä, koska musta tuntuu, et sä näät suoraan mun sieluun. Nyt sä pääsit vähän yllättää mut. Pysyin yllättävän coolina ulospäin vaikka sydän otti varmaan muutaman ylimääräisen lyönnin.
Mun maailma heilahti taas
21
1856
Vastaukset
- Anonyymi
Tänään tapahtunutta
- Anonyymi
Tää tapahtui eilen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tää tapahtui eilen.
Mies sinua heilauttaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mies sinua heilauttaa?
Joo, taisin unohtaa sen. Ihana mies, jonka pelkkä näkeminenkin aiheuttaa sen, et meen vähän jäähän ulkoisesti ja sulan sisältä.
- Anonyymi
Kyllä mulle tapahtu tää tänään miehen työpaikalla nainen olen 🙈
- Anonyymi
Hyvä hyvä! Ole vaan cool. Se takaa tyylin ja olet kiinnostava. Jatketaan samaan malliin.
- Anonyymi
Vaikka yrittäisit olla jäinen cooleri, tulee se kipinä läpi suoraan minuun....
- Anonyymi
Nonniin, tänään kosketit mua. Vahinko, vai oliko??
- Anonyymi
ihan tarkoituksella hipaisin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ihan tarkoituksella hipaisin
Missä yhteydessä tämä tapahtui ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missä yhteydessä tämä tapahtui ?
Siinähän se tapahtui vuoronvaihdon yhteydessä
- Anonyymi
Aloittaja ei ole kommentoinut tätä. Minä en ole koskettanut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missä yhteydessä tämä tapahtui ?
Siinä alakerran käytävällä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä alakerran käytävällä
Ei ollut alakerrassa vaan yläkerran tasanteella
- Anonyymi
Nainen vai mies kosketti? Eräs tuli niin lähelle, että saatoimme hipaista toisiamme.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nainen vai mies kosketti? Eräs tuli niin lähelle, että saatoimme hipaista toisiamme.
Käsivartemme koskettivat
-sivusta kommentoin - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä alakerran käytävällä
Sivusta vastaan, että kosketin vahingossa miehen kättä, kun avasi oven 😚
- Anonyymi
Mmmmm. Marabou.
- Anonyymi
Wau, en oo aikasemmin kuullu kenenkään heiluttelevan maailmaa pelkällä katseella. Enkä sieluun katsomisestakaan ole kuullut ellei oikein tripillä ole ja juttele vaikka pätevän psykologin kanssa samanaikaisesti, silmät ovat sielun peili :D Selkeästi tällä henkilöllä on supervoimia.
- Anonyymi
Joo nauretaan sillekin jos joku uskoo sielun elämään. svusta
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567795Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675891Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615380Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515273Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084612Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072323Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e31196Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41165Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371016Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43974