Ei edes jaksa välittää

Voisin olla vaikka nimellä ja kuvalla täällä periaatteessa.
1276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

No voi että, onko semmoinen olo?

Äänestä
  • Joo, tuntuu, että koko maailma tietää että käyn täällä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Joo, tuntuu, että koko maailma tietää että käyn täällä.

    Ei varmasti tiedä kukaan.

    Vedät vaan suurella itseluottamuksella, leijailet kun Jeesus vetten päällä, you know..

    Etkä IKINÄ irl puhu palstasta Se mikä on palstalla, jää palstalle.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Joo, tuntuu, että koko maailma tietää että käyn täällä.

    Rekkaudut ja sillä selvä

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Joo, tuntuu, että koko maailma tietää että käyn täällä.

    Sairaus se on tuo luulosairauskin aina sitä voi toki olettaa kukakohan näitä saattais lukea mu mitään varmaa tietoahan siitä ei ole mu joissain kohti voi aina toisinaan toivoakkin ettäkö sattuu jopa vahingossa lukeen sekin jonka ehkä tahtoisi kyseisen viestin näkevän

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ei varmasti tiedä kukaan.

    Vedät vaan suurella itseluottamuksella, leijailet kun Jeesus vetten päällä, you know..

    Etkä IKINÄ irl puhu palstasta Se mikä on palstalla, jää palstalle.

    Ettekö ole nähny kuinka vettenpäällä voi kävellä oisko ollu ehkä panssari lasintapaista viritetty uimaltaaseen vähä alle veden pinnan ettei kyseinen lasi erottunut selvästi ja ei kun kävelemään vettenpäällä niin yksinkertaista se on kun käyttää päätään

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Rekkaudut ja sillä selvä

    Mihin poliisilla on jo rikosrekisterissä sormenjäljet ja dna näyte rikoksia rikkeitä tosin ei ole kun ne liikennerikkomukset ja toki alkoholin hallussapito alaikäisenä sekin tosin oli pullo jonka hain silloiselle tyttikselle

    Äänestä

Mitäpä noista välittämään mu si kun on olis nimel kuval ja satut saamaan jonkun suuttumaan ni vois joutuu ehkä jopa varomaan henkensä puolesta jos ny joltain on jääny huomaamatta ni tääl on jonkin verran noitakin mitkä tarvis hoitoa niuvanniemel ennen kun tappaa jonkun onnekseni mul ei ol ihan lähellä kun toi yläkerran lapamato mikä on muuten loinen sekin

Äänestä

Ole nyt edes kunnon nainen ja tule pyytämään minulta anteeksi mitä sä täällä kirjoittelet kun voitaisiin kirjoitella kahden mutta tiedän että kun alat kirjoitella niin taas kiinnyt minuun ja sitten menet taas ihan oudoksi en ymmärrä mikä sinua vaivaa haluisin viestitellä kanssasi ja olla yhteydessä mutta kun ei sinun puolelta se on niin vaikeaa en ymmärrä ja kun meillä on 1 yhteinenkin niin miksi se ei pidä meitä vai pelkäätkö katsellaanko sitten kun olet 80 v sitäkö sinä haluat ????

Äänestä
  • Happi loppuu tälläistä lukiessa.

    Äänestä

Ehkä ei kuitenkaan. Ei sinua täällä kukaan tiedä.

Äänestä

Trollailua taas tuutin täydeltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voisin olla vaikka nimellä ja kuvalla täällä periaatteessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu