Ihan nätisti annoit. Kunnioitan sitä. Toisaalta en nyt ollut kosimassa ainakaan vähään aikaan. Pikkuisen halunut jutustelua. Elämät menivät jo aikoja sitten ohitse. Eikä tarkoitus ollut mitenkään ressata tahi kiusata. Vanahana kun tulee kerrottua tosiasiat ja ihastumiset. Mutta niin kuin laitoin, en häirihe nyt enempää. Ehkä kymmenen vuoden päästä jotain ylläriä taas järjestän? Toisaalta jos joskus mieleesi tulee halu jutustella jostain, voit ottaa yhteyttä. Mutta tällä erää heippa.
Rukkaset tuli
11
727
Vastaukset
- Anonyymi
Joo
- Anonyymi
Mie en oo antanu kyllä yhtään mitään, että tiiät! En edes nätisti.
- Anonyymi
Noh, vielä perjantain kymysys, jos sallit? Olitko koskaan ihastunut minuun, vai olivatko muutamat tapahtuneet asiat vain sattumaa?
- Anonyymi
Meneekö nyt miehelle vai naiselle?
- Anonyymi
Ja rehellinen vastaus
- Anonyymi
Tekopyhä wannabe Mielisairas muusikko joka muka fiksu katu-uskottava Rokkari. Herra ylppö. Hei jännää.
- Anonyymi
Mie sain ja pakit ja moraalisaanan kaupan päälle! 😂
Sanon takasin että elä opeta äitiäs nu***maan!🤣
Rakkaus on ikuista, vain kohde vaihtuu. - Anonyymi
Olen pohtinut pari viikkoa tuota viestiäsi. En oikeastaan tarkalleen ottaen ole ihan varma, mitä tuolla ensimmäisellä lauseellasi tarkoitit?! Tiedän, ettet olisi valmis kosimaan enkä moiseen juttuun minäkään suostumaan.
Oikeassa olet, että elämät menneet jos ei vielä ihan kokonaan ohitse, niin ainakin parhaimmat vuodet menneet jättäen jälkensä meihin kumpaankin.
Olen miettinyt, jos vielä joskus tulisin jonnekin, mutta.. En tiedä. Muistatko vielä, kun sanoin joskus aikoinaan sinulle, että viet mielenrauhan..- Anonyymi
Noh, eräs teksti viestissään tokaisi, "minun elämä on nyt täällä". Eikö tuo rukkasilta kuulosta? Mielenrauha jutustelua en muista, oliko irli vai palstalla?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noh, eräs teksti viestissään tokaisi, "minun elämä on nyt täällä". Eikö tuo rukkasilta kuulosta? Mielenrauha jutustelua en muista, oliko irli vai palstalla?
Hei, en ainakaan minä ole kirjoittanut tuota lausetta.
Ihan kasvokkain oltiin, kun sanoin lähtiessäni tuosta mielenrauhasta liittyen sinun näkemiseen. Taidettiin jutella ekan kerran.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei, en ainakaan minä ole kirjoittanut tuota lausetta.
Ihan kasvokkain oltiin, kun sanoin lähtiessäni tuosta mielenrauhasta liittyen sinun näkemiseen. Taidettiin jutella ekan kerran..Arvelinnii ettei hän näitä lue. Tää on tämmöinen pitkän ajan etä ihastuminen (päälle 10v) Laittelin viestiä ja vähän muutakin hälle tuossa kesänlopulla, joskos pääsisi jutustelemmaan jottai juttuja kanssaan. On ollut pikkasen hiljasta nätimmän sukupuolen kanssa nykyisin ja muutenkin. Yllätys juttu oli ihan sen takia, että hän on hyvä työssään ja kaikessa tekemisessään. Ja ymmärrän hänen viimeisimmän viestinkin, uusi vakituinen työpaikka ja varmaan talokin siellä. Ehkäpä sen elämänsä sulostuttajankin löytänyt?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1474146Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville673846Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.123084Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1232688- 1822393
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa331630Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka551470- 541312
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161110Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1131100