Venäjä voi poistua maapallolta. Ihmiset on Lässyjä, eivät tapa Putinia tai pistä vastaan. Voi tuhota koko maan, kukaan ei jää kaipaamaan. Heipat!
Tänne ei pidä mennä
5
185
Vastaukset
- Anonyymi
Putin tuhoaa oman maansa ja kansansa myös!
- Anonyymi
Eka kerta kun ministeri venäjällä puhuu totta että koko maailma on venäjävastainen. Kukaan ei tykkää ryssistä jeeeeeeeeeeee
- Anonyymi
Miten harhaiset vanhat taantuneet ukot voivat hallita koko Venäjää ja pitää uhkailunsa alla koko maailmaa. Putin, Patruskov, Shoigu, Gerasimov, KGB- ukot.
Ukkokerho joka ei piittaa maansa nuorten tulevaisuudesta, se on tuhottava samoin kuin Ukraina ja halutaan tuhota koko länsi. Demokratia on ainoa asia joka uhkaa Putinia ja lakeijoitaan. Lännen ja Ukrainan demokratia ja ihmisoikeuksien vapaus!
Mitä hyvää tuolla Venäjän hallinnolla on antaa.,. valheita, diktatuuri, sotakassaan rahat sensijaan että parannetaan oloja omassa maassa, fasistinen totalitarismi, ihmiset orjia.
Miehet pakotetaan sotimaan ja kuolemaan. Traumat monta sukupolvea. Välit poikki koko muuhun maailmaan.
Miksi kansa ei herää! - Anonyymi
Venäläiset on ylimielisiä molkottajia ja huijareita saisi koko maa ja rotu hävitä maanpäältä pedot on petoja.
- Anonyymi
Johtajat valehtelevat ja kansa näyttelee uskovansa. Täysin pipi yhteiskunta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998