Jos ei mene jakeluun hyvällä niin sitten pahalla
Taasko se alkaa
Anonyymi-ap
9117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Anteeksi
Mitä pahaa oot tehnyt aloittajalle ? Tuskin mitään.
Uudenvuoden toivotus jostakin.
Ei vaan teidän pitää lopettaa se. Hyväksyä se että kaikki eivät halua olla mukana semmoisissa asioissa missä itse olette. Sen takia tämä kestää ja kestää.
Sanon tämän hyvällä, että ei tapahtuisi liiaksi pahaa, teille. Se mitä te tahdotte ei tule tapahtumaan. Sitä ei tapahdu koska se on moraalitonta, väärin ja pahaksi muille. Teidän pitää oikeasti myöntää että olette väärässä, toiminut hyvin pahasti väärin. Joskus pelkästään se että luopuu mahdottomasta tavoitteesta tuokin yllättävää hyvää elämään. Ei voi saada kestävää hyvää jos se perustuu pahaan. Kuulostaa lapselliselta, ja sitähän se on, näitä juttuja opetetaan jo alakoulussa, jo päiväkodeissa. Eihän ne voi olla näin mahdottoman vaikeita.
Oletko sinä nyt taas noin huonossa hapessa, että aistit täällä palstalla asioita, jotka ei ensinnäkään ole todellisia ja toisekseen ei sinun asiasi tai sinun ratkottavaksi tarkoitettu ongelma millään tavalla, vaan teema jonka ympärille yrität taas kehystää valehtelun alkujuurille palaten. Näen voimattomuutta sekä keinottomuutta sekä syvää yksinäisyyttä ärsyke ei ole kollektiivinen. Se taitaa raivostuttaa perinpohjin kunnianhimoista massojen manipuloijaa
Ei ollut sinulle joka asut tällä foorumilla .
Se on vanha katkeroitunut incel. Vanhoja keskusteluita nähneenä, asunut täällä jo kohta 25 vuotta.
Sama ätminkäinen joka tunnistelee aina naisia miehiksi vaikka modena näkee totuuden kyllä.
Aamulla varhain kun aurinko nousi ..
smthg ruutiset