Onko Maisalla avioehto ?

Maisahan meni naimisiin.

Mutta onkohan gold digger Maisalla avioehto, kun miljonäärin kanssa meni naimisiin ?
10127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mies on niin rakastunut sokeasti ei varmaan halunnut tehdä avioehtoa , eikä Maisa myöskään 💕💕.

Äänestä
  • Maisa osaa lypsää miehiä ilman ehtojakin. ;)

    Äänestä

Mitäs omaisuutta tai tuloja Maisalla on jota pitäs avioehdolla suojata? Latvalalta kupatut laukut ja huonekalut, tuskin muuta. Velkainen, ehkä yhteinen talo landella, maksaako molemmat lyhennyksiä vaiko vaan mies kun tienaa enemmän

Äänestä

Voi vittu sano Maisa kun huomasi miehensä olevan tavallinen köyhä asuntovelallinen

Äänestä
  • Voivittuhan on meijerimiehen unelma,mutta onkos silarit aidot meijerit???

    Äänestä

Tuo on yksityisasia, joka ei kuulu räksyttäjille millään tavalla. Mutta, kun heillä on Maisa mielessä vuorokaudet ympäriinsä, niin he pohtivat ihan kaikkea mikä voisi liittyä Maisaan.

Äänestä

Todella vitsikäs aloitus! Hyvät naurut ovat aina paikallaan jokaisella.
Tällaistakin joku stalkkeri osaa miettiä! Jonkun entisen julkimon avioehtoa.

Ajatelkaas stalkkeria, joka kaiken hereilläoloaikansa uhraa miettimällä joidenkin muiden ihmisten elämää. Ihmisten, jotka eivät hänen omaan elämäänsä liity mitenkään. Kaikki tämä sensijaan, että keskittyisi parantamaan omaa oloaan ja olosuhteitaan, ehkä hankkisi vielä oikeita ihmissuhteitakin.

Äänestä
  • Kuka nyt menestyneen Torpan unohtaisi?
    Niin paljon on meille hupia tuottanut, että tottakai haluamme tietää mitä maailman super onnellisemmalle viihdetyöntekijälle kuuluu! 😇

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kuka nyt menestyneen Torpan unohtaisi?
    Niin paljon on meille hupia tuottanut, että tottakai haluamme tietää mitä maailman super onnellisemmalle viihdetyöntekijälle kuuluu! 😇

    Julkkisnaiset yleensäkin tuottavat ainoastaansinulle "hupia". Todellisuudessa irvailet vain heidän kustannuksellaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kuka nyt menestyneen Torpan unohtaisi?
    Niin paljon on meille hupia tuottanut, että tottakai haluamme tietää mitä maailman super onnellisemmalle viihdetyöntekijälle kuuluu! 😇

    Kohtahan on Monte Carlo ralli.
    Joku köyhä vuokrasi JML:n tallista Toyotan..

    Odottelen yhä milloin tuo Maisukan it miljunääri vuokraa edes voortin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Maisahan meni naimisiin.

Mutta onkohan gold digger Maisalla avioehto, kun miljonäärin kanssa meni naimisiin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu