Katja Ståhl on symppis ja superjuontaja! Yökylässä Maria Veitola palaa uusin jaksoin. Yksi julkkiksista on suositun Elämäni biisi -sarjan juontaja ja pitkän uran moninaisissa viihdealan töissä tehnyt Ståhl.
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/katja-stahl-heittaa-veitolalle-porsastelusta-etta-pyorin-baareissa-ja-jahtaan-nuoria-miehia?s24
Katja Ståhl heittää Veitolalle "porsastelusta" - "Että pyörin baareissa ja jahtaan nuoria miehiä"

21
2612
Vastaukset
- Anonyymi
No nyt kyllä joutuu oikein miettimään kumpi on rumempi.
- Anonyymi
Hyi helvetti mutta YLE sanoma yhtiön osa omistus verottaa meiltä YLEVEROA. No viineaikoina on muu uskontoiset tehnyt TV sarjoja naisista jotka murhauttaa tai lavastaa muut syylliseksi tai kristityt että aina syyllinen on muka kristitty tai joku kristittyjen auttamaksi tullut muu uskontoinen. Nais rikollisia näkee mm. TV sarjassa missä Ylellä areenassa sisarukset asuu omissa taloissaan ja toinen tämä kostajia jahtaamassa sarja kun heroiinia käyttävä poliisi on naismurhaajan jäljillä. Ja kun onnen lahti sarjassa murhaajat on naisia sekä etsivä pirn tai jotain sinne päin naispoliisi avaa 20 vuotta vanhan jutun. Niin suuri osa kiinni jääneistä vakoojista reali elämässä on ollut naisia myös huumekuskeina. Tää kertoo tasa arvosta.
- Anonyymi
Jep, näin on. Eipä ihme että Suomen miehet karkaavat Kauko-Itään, jos tässä on ne ihanat naisemme.
- Anonyymi
Ai kauhee, en jaksa kumpaakaan ja vielä samassa ohjelmassa.
- Anonyymi
On molemmat ihan fiksuja naisia ja kivoja vaatteita tosin joskus menee sirkuksen puolelle.
- Anonyymi
Tykkään molemmista. Tosi sujuvasanaisia persoonia, eikä mitään änkkääjiä. Ilokseen kuuntelee. Nämä jotka haukkuu ulkonäköä, on varmaan itse jotain, jolla on suuret ja perusteettomat luulot omasta ulkonäöstään.
- Anonyymi
Ne vois tehdä ohjelman Espoon rannoista mihin on ilmestynyt outoa pitkävartista vihreää ei perinteistä ruohoa kuin myös ikkunalaudoille hasista varmaan.
- Anonyymi
Katja on paras.
- Anonyymi
Katja on ihan paras
- Anonyymi
Kyllä Katja ja Maria on ihan nättejä molemmat ja mielenkiintoisia ovat.
Kiva nähdä kaksi hyvää naista ja vielä samassa ohjelmassa!
👏👏👏- Anonyymi
JEP JEP , , Vielä kun olis kolmantena hirmunen HERMUNEN .
- Anonyymi
Mihin ne joutui jotka oli Viru hotellissa vakooja prostituoituja kun neukkulan romahti. Sokos hotelli nykyään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mihin ne joutui jotka oli Viru hotellissa vakooja prostituoituja kun neukkulan romahti. Sokos hotelli nykyään.
Asuuko kaikki Punavuori Jakomäki Kontula ...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Asuuko kaikki Punavuori Jakomäki Kontula ...
Matahareja
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mihin ne joutui jotka oli Viru hotellissa vakooja prostituoituja kun neukkulan romahti. Sokos hotelli nykyään.
Voisitte tehdä ohjelman TV Viru hotellin vakooja museosta ja tuoda esiin sen että prostituoidut oli päävakoojia myös laivoilla asiakkaita kuunneltiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
JEP JEP , , Vielä kun olis kolmantena hirmunen HERMUNEN .
Tehän tiedätte et luvattu maa on Israel eikä muut maat paitsi Arabiassa kaksoisvirran maa oli niiden. Egypti on faaraon. Faaraot miehittää mm.turkkia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Matahareja
Kaksoisagentteja.
- Anonyymi
Transkitaristi saisi aidon hymynkin sellaisista tykkääville.
- Anonyymi
Hyvät ovat molemmat naiset!
👏👏👏👏👏 - Anonyymi
Enpä tiedä. Helsingin kuplassa oleilijoita piisaa. Oikeat ihmiset ovat toisaalla. Ja hiljaa ovat että saavat olla rauhassa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741